Menu Zamknij

Titon

Przeglądaj produkty

Materiały do pobrania:

HRV 1.35 Q Plus HRV 1.6 Q Plus HRV 2 Q Plus HRV 2.85 Q Plus HRV 3 Q Plus

Modele HRV 1.35 Q Plus, HRV 1.6 Q Plus, HRV 2 Q Plus, HRV 2.85 Q Plus, HRV 3 Q Plus

  • Wszechstronne i kompaktowe jednostki o przepływach powietrza w zależności od modelu od 237 do 400 m3/h przy 100 Pa.
  • Inteligentna ochrona przed zamarzaniem - stopniowa redukcja ilości powietrza nawiewanego zapobiega zamarzaniu jednostki
  • Filtry G4 w standardzie, filtry F7 na nawiewie jako opcja
  • Inteligentna kontrola obejścia i wilgotności w lecie
  • Sterownik z WiFi, z funkcją sterowania poprzez aplikację mobilną
  • Skuteczna redukcja zanieczyszczeń w domu i poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ)
  • Dostępne modele z funkcją utrzymania stałego wydatku wentylatorów
  • Dostępne modele z entalpicznym wymiennikiem odzysku ciepła
siedziba Titon

Logo Titon

Eksperci w dziedzinie jakości powietrza od 1972 roku

Marka Titon założona przez Johna Andersona w 1972 roku, dzisiaj liczy sobie 190 pracowników podzielonych między fabryką w Haverhill, Suffolk oraz siedzibą główną w Coalchester. Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań wentylacyjnych. Długoletnie doświadczenie oraz ciągłe badania i rozwój, stawiają angielską markę na najwyższym, światowym poziomie. Titon jest posiadaczem certyfikatu ISO9001, a jako, że marka zobowiązała się do zrównoważonego rozwoju i najlepszych praktyk środowiskowych, uzyskała również certyfikat ISO14001.

Dbałość o każdy szczegół

Jakość, testy oraz obsługa klienta to filary, na które Titon kładzie jak największy nacisk. Firma inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, co umożliwia wykorzystanie najnowszych technologii, aby zapewnić innowacyjność i opłacalność produktów. Każde urządzenie przechodzące przez linie produkcyjne w Haverhill, jest na końcu testowane. Marka Titon ściśle współpracuje ze swoimi dystrybutorami na głównych rynkach światowych, wspierając ich na każdym polu tak, aby mogli zapewniać najwyższy poziom usług.

Zdalne sterowanie dzięki auraSMART®

Aplikacja auraSMART® od firmy Titon umożliwia sterowanie centralą wentylacyjną z dowolnego miejsca na ziemi. Jest to tak proste i wygodne, jak nigdy dotąd! Dzięki aplikacji, użytkownik może mieć jeszcze lepszą kontrolę nad urządzeniem. Co ważne, mogą jej używać zarówno instalatorzy, jak i właściciele domów. AuraSMART® posiada bardzo dużo funkcji z zakresu monitorowania i sterowania. Wyświetla także aktualny status urządzenia, a dzięki bezpośredniemu połączeniu Wi-Fi, nie jest wymagany dostęp do internetu. To naprawdę SMART!