Menu Zamknij

Pompy ciepła Żyrardów

Pompy ciepła w Żyrardowie

W Żyrardowie, podobnie jak w pozostałych miastach województwa mazowieckiego, obserwuje się żywe zainteresowanie pompami ciepła. Te urządzenia grzewcze, jeśli dopasowane są dobrze do wymagań domu pod względem mocy pompy ciepła, na co składa się zapotrzebowania na ciepło budynku czy jego kubatura, potrafią efektywnie ogrzewać dom i działać bezawaryjnie nawet ponad dwie dekady. Pompa ciepła pracuje bezobsługowo i stanowi bardzo wygodne rozwiązanie grzewcze — instalowana jest nie tylko w budynkach, które dopiero powstają, ale też w istniejących już domach, w których właściciele zdecydowali się na wymianę starego kotła na urządzenie nowoczesne i ekologiczne.

Pompa ciepła Grodzisk Mazowiecki

Ogrzewanie, chłodzenie i c.w.u.

Pompy ciepła służą przede wszystkim ogrzewaniu budynku w miesiącach zimowych. Swoje zadanie spełniają niezwykle produktywnie, zapewniając poczucie komfortu cieplnego mieszkańcom w żaden sposób nieodbiegające od tego, który odczuwa się w przypadku ogrzewania kotłem na paliwa stałe. Pompa ciepła może jednak również ochłodzić budynek latem, co jest niewątpliwą zaletą tych urządzeń grzewczych. W przypadku chłodzenia mamy do czynienia z chłodzeniem aktywnym bądź chłodzeniem pasywnym — to drugie charakterystyczne jest dla gruntowych pomp ciepła. Dodatkowym plusem pomp ciepła jest to, że jeśli wyposażone są w zasobnik c.w.u., potrafią produkować ciepłą wodę użytkową do wykorzystania gospodarczego przez domowników.

Montaż pomp ciepła w Żyrardowie

Instalatorzy pomp ciepła dostępni są na terenie całego województwa mazowieckiego. Polecamy współpracujących z nami Autoryzowanych Partnerów, którzy mają ogromną wiedzę, doświadczenie i są świetnie przeszkoleni w montażu, serwisowaniu pomp ciepła, a także bardzo dobrze znają specyfikę najlepszych jakościowo pomp ciepła takich jak te firmy Thermia. Umiejętności współpracujących z nami fachowców to gwarancja najwyższej jakości usług.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Zielone Kilowaty Sp. z o.o.

Puławska 12/3, 02-566 Warszawa
tel: 510 300 448
e-mail: info@zielonekilowaty.pl
zielonekilowaty.pl