Menu Zamknij

Pompy ciepła Zamość

Czyste powietrze w Zamościu

Zamość znajduje się w województwie lubelskim, około 100 km od Lublina. Populacja Zamościa liczy około 50 000 osób. Zamość został nazwany od polskiego miasta królewskiego, które istniało prawie tysiąc lat. Po niemieckim najeździe hitlerowskim na Polskę i sowieckim w 1939 r. Zamość został wyludniony, ponieważ leżał na strategicznej autostradzie wojskowej między Warszawą a Lublinem. Stare miasto zostało zniszczone podczas II wojny światowej przez wojska niemieckie podczas inwazji. Zamość jest jednym z najstarszych miast w Polsce i liczył blisko 80 000 mieszkańców w 1939 roku, zanim został prawie całkowicie zniszczony przez II wojnę światową. Zamość od wielu lat słynie z czystego powietrza. W ciągu ostatnich kilku lat stał się popularnym miejscem turystycznym ze względu na czyste powietrze i naturalne piękno, a mieszkańcy coraz chętniej inwestują w pompy ciepła, by chronić środowisko naturalne.

pompa ciepła Lublin

Ogrzewanie dzięki pompom ciepła

Pompy ciepła nie są tanią inwestycją, ale istnieje kilka sposobów na sprawienie by były bardziej przystępne cenowo. Warto też pamiętać, że na dłuższą metę sporo oszczędzamy na kosztach ogrzewani, a jeśli zdecydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych, zredukujesz te koszty do minimum. Pompy ciepła zasilane są bowiem energią elektryczną. Mieszkańcy Zamościa chętnie korzystają z rządowego programu Czyste Powietrze. W jego ramach można uzyskać bezzwrotną dotację na zakup i montaż pompy ciepła. Aby uzyskać dofinansowanie trzeba spełnić kilka warunków więc warto wcześniej zapoznać się z tym tematem. Kolejnym sposobem na zredukowanie kosztów jest skorzystanie z ulgi podatkowej w ramach termomodernizacji budynku.

Nasi przedstawiciele w Zamościu

Firma Nowatermia jest wyłącznym dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC na terenie całego kraju. Nasi specjaliści są doskonale zorientowani w specyfice nowoczesnych pomp ciepła. Autoryzowani partnerzy działają również w województwie lubelskim. Z pewnością pomogą dobrać odpowiedni typ pompy ciepła do pracy w Twoim domu. W ten sposób możesz mieć system grzewczy, który zapewni ci komfort nie tylko w miesiącach zimowych.

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl