Menu Zamknij

Pompy ciepła Ząbki

Energia odnawialna w Ząbkach

Pompy ciepła to coraz bardziej popularne, ekologiczne urządzenia grzewcze. Dużą popularność zyskują w szczególności w okolicach dużych miast. Nic dziwnego też, że mieszkańcy miasteczka Ząbki decydują się na to rozwiązanie. Usytuowanie obok stolicy Polski nie wpływa na dobrą jakość powietrza. W takich właśnie miejscach warto szczególnie zadbać o ekologiczne aspekty pomniejszające możliwość powstawania smogu. Jedną z metod jest zastosowanie pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych. Dzięki nim można zapomnieć o dymie i szkodliwych substancjach wydostających się z komina. Jest to możliwe  dzięki temu, że pompy ciepła nie potrzebują procesu spalania by ogrzewać budynek. Robią to za pomocą odnawialnych źródeł energii, takich jak powietrze czy grunt. Są one nie tylko w pełni ekologiczne, ale i darmowe. Jest to więc nie tylko ulga dla środowiska, ale również dla portfela.

pompa ciepła Ząbki

Co robi pompa ciepła?

Główną funkcją pomp ciepła jest ogrzewanie domu. Jednak to nie jedyne zadanie, jakie są w stanie wykonywać. Większość urządzeń posiada wbudowany zasobnik ciepłej wody użytkowej. Dzięki specjalnym technologiom, pompa ciepła tworzy energię do podgrzewania c.w.u. i za sprawą tego, ciepłej wody nigdy nie brakuje. Co jeszcze potrafi to urządzenie grzewcze? Pompy ciepła, dzięki specjalnym modułom, mogą także chłodzić i tym samym służyć za klimatyzację w upalne, letnie dni. Decydując się więc na to urządzenie, klienci w Ząbkach jak i w całym kraju nie będą musieli wydawać dodatkowych pieniędzy na osobne systemy chłodzenia.

Profesjonalna firma instalacyjna pomp ciepła

Nowatermia jest dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce. Aby zapewnić najlepszą jakość i obsługę klienta, współpracuje z profesjonalnymi firmami instalacyjnymi w całym kraju. Są one przeszkolone i uprawnione do montażu tych urządzeń grzewczych. Zapewnią również odwierty, jeśli klient decyduje się na gruntową pompę ciepła. Dzięki sieci instalatorów rozsianych po całej Polsce, każdy ma dostęp do tych produktów. W województwie mazowieckim jest kilku naszych Autoryzowanych Partnerów. Z tego też powodu w takich miejscach, jak Ząbki, łatwo o otrzymanie oferty na pompę ciepła.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

SYNERGYO sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53 bud 5B
03-885 Warszawa
tel: 732 793 333
e-mail: biuro@synergyo.pl
synergyo.pl

PCM Klima

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik
tel: 511 308 308
e-mail: biuro@pcmklima.pl
pcmklima.pl

Studio Pomp Ciepła Aneta Oszczak

Mikołajew 18,
96-516 Szymanów
tel: 696 029 697
e-mail: wojciech@oszczak.pl
oszczak.pl