Menu Zamknij

Pompy ciepła Włocławek

Energia odnawialna we Włocławku

Nowatermia jest oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła marki CTC w Polsce. Autoryzowanych instalatorów tych urządzeń grzewczych posiada również we Włocławku. Jest to miasto położone nad Wisłą, w województwie kujawsko-pomorskim. W okolicy rozpościera się Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. Naturalne tereny kontrastują z zakładami produkcyjnymi, które emitują do atmosfery szkodliwe substancje. Aby polepszyć jakość włocławskiego powietrza, okoliczni inwestorzy mogą zacząć stosować pompy ciepła do ogrzewania budynków. Nowatermia posiada modele gruntowych, jak i powietrznych pomp ciepła, które są w stanie ogrzać zarówno dom jednorodzinny, jak i większe obiekty. Gruntowa pompa ciepła pobiera energię z głębi ziemi (do czego niezbędne są odwierty), a powietrzna - z otaczającego nas powietrza. Zastosowanie tych odnawialnych źródeł energii sprawia, że pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Poza tym, mieszkańcy Włocławka jak i całego kraju, nie muszą się martwić o opłaty związane z materiałami eksploatacyjnymi - ciepło pozyskiwane z gruntu i powietrza jest całkowicie darmowe.

pompa ciepła Włocławek

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła wykorzystujące odnawialne źródła energii są nie tylko ekologiczne, ale również wiążą się z niskimi kosztami użytkowania. Są to dwie największe zalety tych urządzeń grzewczych. Poza tym, pompa ciepła zapewnia komfortowe warunki: czystość oraz łatwe sterowanie. Sterownik urządzenia posiada intuicyjne menu, a darmowa aplikacja na telefon umożliwia kontrolę pompy ciepła z dowolnego miejsca. Oprócz tego nowo powstałe domy, w których planowany jest montaż pomp ciepła, nie potrzebują kominów - co wiąże się z obniżeniem kosztów budowy.

Dystrybutor pomp ciepła

Nowatermia - oficjalny dystrybutor pomp ciepła marki CTC w Polsce, swoją siedzibę posiada w Lipnie koło Włocławka. Znajduje się tutaj również magazyn główny. Jego położenie w centralnej części kraju umożliwia szybką dystrybucję pomp ciepła do innych miast. Świetna logistyka i sieć Autoryzowanych Partnerów sprawia, że zarówno włocławianie, jak i mieszkańcy pozostałych zakątków Polski nie mają problemu z zakupem i szybkim montażem pomp ciepła szwedzkiej marki CTC.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Instalcentrum

Wichowo 13, 87-600 Lipno
tel: 606 391 330
e-mail: biuro@instalcentrum.com.pl
instalcentrum.com.pl