Menu Zamknij

Pompy ciepła Warszawa

Energia odnawialna w Warszawie

Nowatermia jest wyłącznym dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce. Firma posiada sieć Autoryzowanych Partnerów w całym kraju, również w stolicy. Warszawa jest bardzo ważnym ośrodkiem kulturalnym, przemysłowym i biznesowym. Jest największym miastem w kraju pod względem powierzchni i liczby ludności - mieszka tutaj około dwóch milionów osób. W Warszawie znajduje się wiele terenów zabytkowych oraz muzeów, które przyciągają turystów nie tylko z kraju, ale i zza granicy. Duże, prężnie rozwijające się tereny miejskie sprzyjają powstawaniu smogu. Można go zredukować, przesiadając się z samochodu na rower bądź też decydując się na ekologiczne źródło ogrzewania. Może to być na przykład pompa ciepła, która dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii przesyła naturalne ciepło. W pompie ciepła nie zachodzą żadne procesy spalania, a co za tym idzie - nie dochodzi do emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Powietrze nad warszawskimi ulicami może więc być dzięki nim o wiele czystsze.

pompa ciepła Warszawa

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła są jednym z najefektywniejszych rodzajów tych urządzeń grzewczych. Stabilność działania jest zapewniana poprzez odwierty oraz zamknięty układ instalacji. Dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła będzie w stanie działać bezawaryjnie przez wiele lat i zapewni niskie koszty użytkowania. Poza tym, gruntowa pompa ciepła nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych i charakteryzuje się niezwykle cichym działaniem. To nie jedyne plusy tych urządzeń. Mieszkańcy Warszawy, jak i całego kraju, decydując się na pompę ciepła zapewniają sobie także komfort użytkowania. Nie potrzebuje ona bowiem materiałów eksploatacyjnych do ogrzewania budynku, nie trzeba więc się o to martwić. Sterowanie jest niezwykle proste nie tylko dzięki intuicyjnemu sterownikowi, ale również za sprawą darmowej aplikacji na telefon.

Dofinansowanie do pomp ciepła

Warszawscy właściciele domów jednorodzinnych, decydując się na wymianę nieekologicznego źródła ogrzewania na pompę ciepła, mogą skorzystać z różnego rodzaju dotacji. Jedną z nich jest program "Czyste Powietrze". Można też skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, dzięki której istnieje możliwość odliczenia kosztów związanych z zakupem materiałów i urządzeń związanych z montażem pompy ciepła i całej instalacji w rozliczeniu rocznym PIT. Obydwie wymienione pomoce finansowe mogą się ze sobą łączyć.

Instalatorzy w Twojej okolicy

SYNERGYO sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53 bud. 5B
03-885 Warszawa
tel: 732 793 333
e-mail: biuro@synergyo.pl
synergyo.pl

PCM Klima

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik
tel: 511 308 308
e-mail: biuro@pcmklima.pl
pcmklima.pl

Studio Pomp Ciepła Aneta Oszczak

Mikołajew 18,
96-516 Szymanów
tel: 696 029 697
e-mail: wojciech@oszczak.pl
oszczak.pl

Ekoinstal SD sp. z o.o.

ul. Romana Hoppe 1,
06-300 Przasnysz
tel: 578 099 001
e-mail: kontakt@ekoinstal.org.pl
ekoinstal.org.pl