Menu Zamknij

Pompy ciepła Tarnów

Pompy ciepła w Tarnowie

Mieszkańcy Tarnowa i okolic przekonują się do ogrzewania swoich domów jednorodzinnych pompami ciepła. Najchętniej wybierane są powietrzne i gruntowe pompy ciepła. Te pierwsze pobierają energię do ogrzewania z powietrza, drugie zaś, aby ogrzać budynek, czerpią energię cieplną pobraną spod ziemi. Wśród cech pomp ciepła, które sprawiają, że Tarnowianie wypowiadają się o tych urządzeniach grzewczych z przychylnością, wymienić można ekologię działania, wielofunkcyjność i bezawaryjność, która sięgać może nawet ponad dwóch dekad. Pompy ciepła to jakość ogrzewania na miarę XXI wieku.

pompa ciepła Jaworzno

Pompy ciepła są ekologiczne

Wszystkie typy pomp ciepła pobierają energię cieplną z OZE (odnawialnych źródeł energii), co jest świetną alternatywą dla tradycyjnych urządzeń grzewczych szczególnie pod względem dbania o czystość atmosfery. W przypadku tradycyjnych kotłów np. na gaz ziemny czy węgiel, energia grzewcza pochodzi ze spalania, co nieodzownie łączy się z zanieczyszczeniem powietrza. Szkodliwe związki trafiają do atmosfery wraz z uchodzącym z komina dymem. Tymczasem pompy ciepła nie emitują żadnych szkodliwych substancji, nie ma tutaj dymu, czy popiołu, ponieważ nie zachodzi reakcja spalania. Bezpieczni mogą się czuć sami mieszkańcy ogrzewanego domu, gdyż zupełnie wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo zaczadzenia.

Nowatermia w Tarnowie

Nasza firma ma duże doświadczenie, w Polsce działa już od wielu lat. Możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy liderami dystrybucji wysokiej jakości pomp ciepła. Naszą chlubą są szwedzkie urządzenia marki CTC. Nasi Autoryzowani Partnerzy, z którymi współpracujemy na terenie Tarnowa i okolic posiadają potwierdzone certyfikatami umiejętności zawodowe oraz są przeszkoleni w pracy właśnie z urządzeniami wspomnianej marki, co czyni ich specjalistami w zakresie montażu i serwisu jednych z najwyższej jakości pomp ciepła.

Instalatorzy w Twojej okolicy

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl