Menu Zamknij

Pompy ciepła Świdnik

Świadomość ekologiczna w Świdniku

Świdnik to miasto w województwie lubelskim, w Polsce. Nazwa miasta pochodzi od „świda”, co po polsku oznacza „wierzbę”. Świdnik leży nad Wisłą i liczy około 18 000 mieszkańców. Świdnik został założony w 1257 roku przez księcia Bolesława Wstydliwego jako placówka chroniąca jego ziemie przed najazdami tatarskimi. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1364 roku, które nadał król Kazimierz Wielki i stało się jednym z najważniejszych ośrodków handlu we wschodniej Polsce. Szczyt rozkwitu miasto osiągnęło w XVI wieku, kiedy było domem dla około 50 000 mieszkańców. Świdniczanie cenią sobie piękno natury, czyste powietrze i poważnie podchodzą do tematu ochrony środowiska. Coraz częściej w Świdniku i okolicach można spotkać pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne.

pompa ciepła Lublin

Ekologiczne pompy ciepła w Świdniku

Pompy ciepła to przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania i chłodzenia budynków. Zużywają mniej energii niż inne rodzaje systemów grzewczych, takie jak ogrzewanie elektryczne lub gazowe, ponieważ czerpią ciepło z odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła mogą być instalowane w domach, biurach, szkołach, szpitalach i innych budynkach. Mnogość ich modeli i mocy pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do każdych potrzeb i powierzchni.

Sieć naszych Autoryzowanych Partnerów

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu sprzedaż różnych rodzajów pomp ciepła, ponieważ mamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie. Nasi instalatorzy systemów grzewczych i powietrznych pracują zarówno z pompami ciepła, a także różnymi innymi urządzeniami HVAC. Z nami masz zagwarantowany montaż wysokiej jakości systemów grzewczych i chłodniczych, przeglądy, naprawy i konserwacje. Zapewniamy w pełni spersonalizowaną analizę dla każdego klienta. Mamy szeroką sieć Autoryzowanych Partnerów zarówno w Świdniku, jak i w całym województwie oraz na terenie całego kraju. Dlatego współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, aby zawsze mieć pewność najwyższego poziomu obsługi klientów.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl