Menu Zamknij

Pompy ciepła Stargard

Pompy ciepła w Stargardzie

Nad rzeką Iną, na pograniczu dwóch krain geograficznych, Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Pomorskiego, leży Stargard, który do końca 2015 roku nosił nazwę Stargard Szczeciński. Miasto stara się krzewić idee ekologii, na co nie bez wpływu pozostaje malownicze otoczenie Stargardu — istnieje tam bardzo wiele miejsc, gdzie można obcować z piękną przyrodą. Stare Miasto opasają rozległe parki, wiele jest wiekowych drzew-pomników, a w odległości zaledwie 7 km od Stargardu znajduje się jezioro Miedwie, piąte co do wielkości w naszym kraju. Mieszkańcy miasta kultywują szacunek do natury — fauny i flory, dbają o jak najlepszą jakość powietrza. To ostatnie manifestuje się w rosnącym zainteresowaniu ekologicznymi pompami ciepła.

Pompa ciepła Stargard

Odnawialne źródła energii

Zaletą pomp ciepła, która świadczy o ich pozytywnym wpływie na przyrodę, jest fakt, że ogrzewają budynki bez emitowania zanieczyszczeń. Jest to możliwe, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń grzewczych na paliwa kopalne, pompy ciepła produkują energię grzewczą za sprawą przemian termodynamicznych ciepła pobranego z OZE, a nie z reakcji spalania. Ciepło pobierane jest spod gruntu (w przypadku gruntowych pomp ciepła) lub z powietrza (to z kolei umożliwiają pompy ciepła typu powietrze-woda). Ogrzewanie pompą ciepła jest więc jednoznaczne z tym, że nie generuje się dodatkowego smogu, czyli dymu, popiołu, gazów, które tak często są efektem ogrzewania za pomocą np. kotłów węglowych.

Profesjonalny montaż pompy ciepła

Zapraszamy do współpracy z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy są przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży i montażu najlepszych pomp ciepła. Doskonale znają działanie urządzeń szwedzkiej marki CTC. Fachowcy mają też sporą wiedzę z zakresu serwisowania tych niskoemisyjnych urządzeń, a swoje usługi świadczą w sposób profesjonalny. Mieszkańcy Stargardu bez problemu znajdą doświadczonego instalatora w swojej okolicy.

Instalatorzy w Twojej okolicy

ABE - POMPY CIEPŁA Adam Błażejewicz

Kołbaskowo 1B,
72-001 Kołbaskowo
tel: 506 133 506
e-mail: abe_pompyciepla@op.pl

MAKOB KOBESZKO Sp. k.

ul. Matejki 1C,
73-200 Choszczno
tel: 95 768 97 01
lub tel: 602 117 484
e-mail: biuro@kobeszko.pl
makob.com.pl

INSTAL-KOB Stanisław Kobeszko

ul. Matejki 1B
73-200 Choszczno
tel: 733 335 725
e-mail: biuro@instalkob.pl
instalkob.pl