Menu Zamknij

Pompy ciepła Skierniewice

Pompy ciepła w Skierniewicach

Skierniewickie domy coraz częściej wyposażone są w systemy ogrzewania z pompą ciepła. Biorąc pod uwagę zalety pomp ciepła, coraz szersze zainteresowanie nimi wcale nie dziwi. To, za co chwalone są te urządzenia grzewcze to między innymi: ekologia działania, wielofunkcyjność oraz oszczędność - zarówno pod względem bezkosztowych źródeł ciepła, jak i wielu udogodnień, dzięki którym zakup i montaż pompy ciepła może być w praktyce o wiele tańszy, niż początkowo można zakładać.

pompa ciepła Łódź

Produkcja c.w.u.

Pompy ciepła, oprócz tego, że zimą zapewniają mieszkańcom budynku komfort cieplny, mogą również produkować ciepłą wodę użytkową po bardzo niskich kosztach. Dodatkowy zasobnik c.w.u. oraz system termicznego uwarstwienia wody sprawiają, że pompa ciepła może zaoferować mieszkańcom domu znacznie więcej, aniżeli ciepłe zimowe wieczory. Firma CTC gwarantuje wysoką jakość każdego elementu urządzenia i tanią ciepłą wodę użytkową. Oszczędność na rachunkach za ciepłą wodę dzięki wysokiej jakości pompie ciepła może sięgać nawet 30% w skali miesiąca.

Dofinansowanie pomp ciepła

Ci, którzy myślą o wymianie starego i mało efektywnego kotła na pompę ciepła, z pewnością powinni zainteresować się programem Czyste Powietrze. Program ten zakłada dofinansowanie na zakup i montaż ekologicznych pomp ciepła właśnie w przypadku wymiany tradycyjnych metod grzewczych, które są już mało wydajne. Kwota dofinansowania w najwyższym stopniu (istnieją 3 poziomy dofinansowania) to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dotacja jest bezzwrotna. Może być również łączona z ulgą termomodernizacyjną. Ulga ta umożliwia odliczenie od podatku części kosztów związanych z zakupem i montażem pompy ciepła oraz np. wykonaniem projektu instalacji czy wykonaniem obliczeń zapotrzebowania budynku na ciepło.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Studio Pomp Ciepła Aneta Oszczak

Mikołajew 18,
96-516 Szymanów
tel: 696 029 697
e-mail: wojciech@oszczak.pl
oszczak.pl