Menu Zamknij

Pompy ciepła Siedlce

Energooszczędne rozwiązania Siedlce

Oferta firmy Nowatermia obejmuje powietrzne i gruntowe pompy ciepła. Sieć Autoryzowanych Partnerów w całym kraju daje możliwość kupna pompy między innymi w okolicach Siedlec. Jest to miasto usytuowane w województwie mazowieckim. Poza miejskimi zabudowaniami, w Siedlcach znajduje się wiele parków oraz terenów leśnych. Mieszkańcy cenią sobie kontakt z naturą, również spędzając czas we własnym ogrodzie. Problem pojawia się wtedy, gdy jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Spaliny samochodowe czy też dym z kominów nie sprzyjają wypoczynkowi na zewnątrz. Co zrobić z tym problemem? Skutecznym rozwiązaniem jest zastąpienie starego, nieekologicznego źródła ogrzewania na pompę ciepła. Nie potrzebuje ona bowiem procesu spalania by ogrzać budynek. Mieszkańcy Siedlec mają więc możliwość poprawy jakości powietrza w swoim otoczeniu.

pompa ciepła Siedlce

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła są ekologicznym źródłem ogrzewania. Wszystko za sprawą odnawialnych źródeł energii takich jak grunt, woda czy powietrze, z których to urządzenie czerpie energię do wytworzenia ciepła. Wiąże się to zarówno z pozytywnym działaniem na środowisko, jak również z czystym otoczeniem w domu i wokół niego. Pompa ciepła jako, że nie jest zasilana paliwami kopalnymi, staje się również tańsza w użytkowaniu. Oprócz oszczędności pieniężnych, użytkownik tego urządzenia grzewczego może oszczędzić również czas. Pompy ciepła są bowiem niemal bezobsługowe. Posiadają nowoczesne, intuicyjne sterowniki, a na dodatek można je także kontrolować z poziomu aplikacji w telefonie. Warto wspomnieć o jeszcze jednej korzyści płynącej z posiadania pompy ciepła - mogą one nie tylko ogrzewać budynek, ale także go chłodzić. Nie trzeba więc wydawać dodatkowych pieniędzy na oddzielny system klimatyzacji.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Nasi Autoryzowani Partnerzy są uprawnieni do sprzedaży i montażu oferowanych przez nas pomp ciepła. Jest tak za sprawą szeregu szkoleń dotyczących tych urządzeń. Prawidłowy montaż oraz fachowo wykonane odwierty w przypadku gruntowych pomp ciepła, zapewniają długą żywotność urządzenia oraz wysoką efektywność działania. Autoryzowane firmy zajmujące się montażem całych instalacji z pompami ciepła marki CTC są dostępne na terenie całego kraju.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com