Menu Zamknij

Pompy ciepła Sanok

Pompy ciepła w Sanoku

Sanok jest pięknym miastem w dolinie Sanu w tzw. Euroregionie Karpackim. Jeśli spojrzymy na panoramę Sanoka, pośrodku zobaczymy Śródmieście ze wzniesieniem Góry Parkowej, czyli góry, której wysokość przekracza 360 m n.p.m.. Na terenie Góry Parkowej znajduje się rozległy, liczący około 10 ha park miejski im. Adama Mickiewicza. Pod względem przemysłowym Sanok jest bardzo ciekawym miastem, gdyż ogromną rolę odgrywa tutaj przemysł chemiczny, a także ośrodki górnictwa naftowego, rafineria czy wydobycie ropy naftowej. Pomimo tak rozwiniętego wytwórstwa paliw kopalnych, pompy ciepła w Sanoku stanowią alternatywę dla ogrzewania tradycyjnymi metodami.

pompa ciepła Opole

Pompa ciepła alternatywą dla kotłów

Ogrzewanie kotłami gazowymi, węglowymi czy piecykami naftowymi długo cieszyło się monopolem pod względem popularności w gospodarstwach domowych. Jednak te metody grzewcze w obliczu wyzwań ekologicznych stają się niewystarczające — obecnie szuka się takich nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko zapewnią zimą komfort cieplny mieszkańcom, ale też przyczynią się do minimalizowania ilości zanieczyszczeń w powietrzu. Poszukiwane są źródła ciepła, które w ograniczonym zakresie emitowałyby dym, a wraz z nim szkodliwe związki do atmosfery. Pompy ciepła są zaś w pełni ekologiczne — nie generują żadnych zanieczyszczeń. Mogą również chłodzić budynek latem oraz produkować ciepłą wodę użytkową.

Gruntowe i powietrzne pompy ciepła

Oferujemy pompy ciepła zarówno gruntowe, czyli pozyskujące energię do ogrzewania spod ziemi, jak i powietrzne, czyli takie, które energię cieplną pobierają z otaczającego nas powietrza. Energia cieplna zamieniana jest na grzewczą przy pomocy zachodzących w pompie ciepła przemian termodynamicznych. Wszystko to odbywa się bez emisji zanieczyszczeń — nie powstaje dwutlenek węgla, nie generuje się popiół, nie ma mowy o ulatnianiu się niebezpiecznego czadu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy mają doświadczenie i kwalifikacje do sprzedaży, montażu i serwisowania pomp ciepła najwyższej klasy.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl