Menu Zamknij

Pompy ciepła Przemyśl

Pompy ciepła w Przemyślu

Miasto Przemyśl jest siedzibą powiatu przemyskiego i położone jest nad rzeką San przy ujściu Wiaru. Na terenie miasta prężnie rozwija się przemysł drzewny, kosmetyczny, mechaniczny, związany z automatyką przemysłową, istnieje wytwórnia farb. Dym z kominów fabrycznych nierzadko dokłada swoją cegiełkę do powstawania nad miastami smogu. Antidotum na rosnące w ten sposób problemy mogą być próby zminimalizowania zanieczyszczeń pochodzących z kominów — jest tu duże pole możliwości dla domów jednorodzinnych. Z tego właśnie powodu pompy ciepła w Przemyślu to nierzadko spotykane rozwiązanie w przypadku tego rodzaju budynków.

pompa ciepła Opole

Brak zanieczyszczeń z pompą ciepła

Pompy ciepła uważane są za jedne z najbardziej ekologicznych urządzeń grzewczych. Przyczyną jest fakt, że ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła w rzeczy samej odbywa się w bardzo ekologiczny sposób — urządzenia te nie emitują żadnych zanieczyszczeń. W przeciwieństwie do tradycyjnych kotłów grzewczych, pompy ciepła nie spalają paliwa, dlatego nie emitują szkodliwych związków do atmosfery. Zamiast tego ciepło grzewcze powstaje na skutek przemian termodynamicznych i uzyskiwane jest z energii cieplnej pochodzącej z OZE (odnawialnych źródeł energii) takich jak powietrze czy grunt.

Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór gruntowych pomp ciepła, które pobierają energię cieplną spod powierzchni ziemi. Do tego celu niezbędne jest poprowadzenie kolektorów pionowych lub poziomych, które będą pełnić funkcję dolnego wymiennika ciepła. Oferujemy też powietrzne pompy ciepła, gdzie w roli wymiennika ciepła występuje jednostka zewnętrzna z wentylatorem. Pompa ciepła typu powietrze-woda jest dużo łatwiejsza w montażu. Obydwa typy urządzeń sprawdzą się jednak bardzo dobrze, a wybór odpowiedniego powinien być skonsultowany ze specjalistą. Nasi Autoryzowani Partnerzy posiadają wszelkie niezbędne szkolenia i doświadczenie w montażu i serwisie najwyższej klasy pomp ciepła.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl