Menu Zamknij

Pompy ciepła Pruszków

Energia odnawialna w Pruszkowie

Pompy ciepła to ekologiczne urządzenia grzewcze. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki Aermec (seria BHP) w Polsce oraz Centrum Pomp Ciepła Thermia. Charakteryzują się one wysoką jakością i efektywnością. Z roku na rok, widać wzrost zastosowań pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych jak i większych obiektach. Szczególnie jest to widoczne w okolicach Warszawy, na przykład w Pruszkowie. Mieszkańcy tego rejonu są coraz bardziej świadomi tego, jak bardzo mogą przyczynić się do ochrony środowiska. Pruszków należy do aglomeracji warszawskiej, która co roku narażona jest na powstawanie smogu. Raporty jakości powietrza w tym rejonie nie są zadowalające. Pompy ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które prowadzi do poprawy wielu wskaźników. Wszystko za sprawą wykorzystywania odnawialnych źródeł energii do produkcji ciepła.

pompa ciepła Pruszków

Pompa ciepła - ekologia i oszczędności

Dwiema największymi zaletami pomp ciepła niewątpliwie są niskie koszta eksploatacji oraz czynniki ekologiczne. Zastosowanie OZE sprawia, że dbamy o środowisko. To powietrze, grunt czy też woda są "paliwem", dzięki któremu pompa ciepła wytwarza energię cieplną. Na bok odchodzi więc węgiel czy inne materiały eksploatacyjne, które towarzyszą ogrzewaniu domu innymi sposobami. Wiąże się to również z oszczędnościami - odnawialne źródła energii są w pełni darmowe. Pompa ciepła do swojego działania potrzebuje tylko energii elektrycznej. Nie musi to oznaczać wysokich rachunków za prąd. Profesjonalne firmy instalacyjne potrafią tak dobrać i zamontować pompę ciepła, by ta działała efektywnie i generowała niskie koszta eksploatacji. Podczas montażu gruntowej pompy ciepła, zapewniają to również odwierty i zamknięty układ instalacji.

Montaż pomp ciepła

Gruntowe i powietrzne pompy ciepła marki Thermia i Aermec (seria BHP) to produkty wysokiej klasy. Dlatego staramy się, by osoby wykonujące ich montaż były do tego w pełni przeszkolone i uprawnione. Posiadamy sieć autoryzowanych instalatorów. W każdym województwie jest kilka takich firm. W Pruszkowie nie ma problemu z uzyskaniem dobrej oferty na pompę ciepła. W okolicach stolicy jest naprawdę duży wybór sprawdzonych fachowców.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Ergo Eco Sp. z o.o.

ul. Niska 4
05-822 Milanówek
tel: 516 991 447
e-mail: kontakt@ergo-eco.pl
ergo-eco.pl

ECO Synergia Warszawa Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 27
02-972 Warszawa
tel: 22 398 77 88
e-mail: biuro@eco-synergia.waw.pl
eco-synergia.waw.pl