Menu Zamknij

Pompy ciepła Poznań

Energia odnawialna w Poznaniu

Sprzedaż gruntowych i powietrznych pomp ciepła przez firmę Nowatermia odbywa się na terenie całego kraju. W Poznaniu więc bez problemu można zaopatrzyć się w urządzenia grzewcze marki CTC. Czy Poznaniacy decydują się na montaż pomp ciepła? Ten ekologiczny trend zdobywa coraz większe uznanie. Do korzystania z pomp ciepła zachęcają odnawialne źródła energii takie jak grunt, woda czy powietrze, dzięki którym w domu może być ciepło - a przy tym są one darmowe i przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła wcale nie muszą być obciążeniem dla naszego portfela - istnieje szereg dofinansowań do tej inwestycji. Poznań jest piątym miastem w Polsce, jeśli chodzi o liczbę ludności. Przekłada się to na ilość szkodliwych substancji emitowanych do atmosfery. W tej sytuacji warto się przesiąść z samochodu na rower lub zainwestować w ekologiczne źródło ogrzewania.

pompa ciepła Poznań

Korzyści z zakupu pompy ciepła

Pompa ciepła, jako urządzenie wykorzystujące odnawialne źródła energii do ogrzewania budynku, jest ekologicznym rozwiązaniem o niskich kosztach eksploatacji. Jej użytkownik nie musi bowiem kupować węgla lub innych surowców, często potrzebnych do zasilania innych urządzeń grzewczych. Dzięki temu, że nie zachodzi proces spalania, do atmosfery nie dostają się żadne szkodliwe substancje. Dbamy więc o środowisko, mając przy tym czyste otoczenie wokół domu. Pompy ciepła zapewniają niebywały komfort użytkowania. Nowoczesne sterowniki pozwalają na łatwe kontrolowanie urządzenia. Można też to robić z poziomu aplikacji w telefonie, na przykład siedząc wygodnie na kanapie. Funkcja online zapewnia również podgląd urządzenia, gdy jesteśmy daleko poza domem.

Montaż pomp ciepła

Prawidłowy dobór pompy ciepła oraz jej montaż to podstawa do efektywnego i długoletniego działania. W przypadku gruntowych jednostek, ważne są również fachowo wykonane odwierty. Warto więc wybrać firmę, która posiada odpowiednie uprawnienia do sprzedaży i montażu. Jako wyłączny dystrybutor pomp ciepła CTC, zapewniamy naszym partnerom handlowym szereg szkoleń oraz wsparcie handlowe i serwisowe. Dzięki temu możemy zagwarantować, że profesjonalnie wykonają oni montaż pompy ciepła jak i całej instalacji. Poniżej znajduje się lista firm, które działają na terenie Poznania, jak również w całym powiecie poznańskim.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

PS Electric Piotr Spyrka

ul. Poznańska 88,
61-160 Daszewice
tel: 516190796
e-mail: biuro@pselectric.pl

Grins Technika Grzewcza i Wentylacyjna

ul. Kuźnicza 2
62-095 Murowana Goślina
tel: 663 102 506
e-mail: biuro@grins.pl
e-mail: grzegorz@grins.pl