Menu Zamknij

Pompy ciepła Pabianice

Pompy ciepła w Pabianicach

Mieszkańcy Pabianic, którzy zdecydowali się zainstalować pompy ciepła, podają szereg zalet tych urządzeń grzewczych, które według nich daleko w tyle pozostawiają tradycyjne metody ogrzewania. Wśród plusów pomp ciepła wymienia się między innymi ekologię użytkowania, komfort, oszczędność oraz możliwość produkowania ciepłej wody użytkowej. Jeśli pompa ciepła posiadać będzie parametry (takie jak moc i rodzaj) dobrze dopasowane do cech budynku, na które składają się między innymi jego kubatura i zapotrzebowanie na ciepło, pozwala na w pełni optymalne ogrzewanie domu w wygodny i ekologiczny sposób przez wiele lat.

pompa ciepła Łódź

OZE a pompy ciepła

Odnawialne źródła energii, to właśnie to, co wyróżnia pompy ciepła na tle innych, tradycyjnych metod grzewczych. OZE regenerują się tak szybko, że ich zużycie jest dla nas w praktyce niezauważalne, dlatego uważane są za niewyczerpalne źródła energii. Dodatkowo w przypadku powietrza czy gruntu, a właśnie z tych OZE korzystają pompy ciepła, czerpanie energii jest bardzo ekonomiczne - nie płacimy za powietrze ani grunt, a jedynie za energię elektryczną potrzebną do transportu ciepła tam zgromadzonego. Przemiany termodynamiczne w module chłodniczym pozwalają na zmianę pobranego z powietrza bądź gruntu ciepła w energię grzewczą, która trafia finalnie do instalacji w naszym domu (np. ogrzewania podłogowego lub grzejnikowego). Pompy ciepła nie generują przy tym dwutlenku węgla, czadu ani żadnych innych substancji, - są więc neutralne dla środowiska naturalnego.

Jak zamówić pompę ciepła w Pabianicach?

Na terenie Pabianic działają nasi Autoryzowani Partnerzy. Posiadają oni ogromne doświadczenie i umiejętności, pozwalające na najlepsze doradztwo w zakresie montażu, użytkowania i serwisu pomp ciepła. Ich wiedza pozwoliła na zamontowanie wielu instalacji z pompą ciepła, a zadowoleni Klienci rekomendują szczególnie szwedzką markę CTC, której jesteśmy dystrybutorem.

Instalatorzy w Twojej okolicy

P.P.H.U. "NSG" Elwira Olejnik

ul. Osmolińska 13, 98-220 Zduńska Wola
tel: (0 43) 823 81 97
e-mail: nsg@onet.pl
pompyciepla-nsg.pl