Menu Zamknij

Pompy ciepła Ostrów Wielkopolski

Odnawialne źródła energii Ostrów Wielkopolski

Nasza oferta obejmuje zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Nasi Autoryzowani Partnerzy są dostępni w całym kraju - również w województwie wielkopolskim. Mieści się tam Ostrów Wielkopolski, który jest jednocześnie stolicą powiatu ostrowskiego. Mieszkańcy tej okolicy coraz bardziej doceniają zastosowania odnawialnych źródeł energii wykorzystywanych na przykład do działania pomp ciepła. Pompy ciepła, by ogrzać budynek, korzystają właśnie z takich zasobów jak ciepło z gruntu, powietrze czy woda. To sprawia, że użytkownik tego urządzenia grzewczego może zapomnieć o płatnościach za materiały eksploatacyjne czy też o wszechobecnych produktach ubocznych procesu spalania, takich jak pył czy duszący dym. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii może więc prowadzić nie tylko do oszczędności, ale również do lepszej jakości powietrza nad Ostrowem Wielkopolskim. Korzystają więc na tym zarówno pojedynczy użytkownicy, jak i cała okolica.

pompa ciepła Ostrów Wielkopolski

Dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła do swojego działania wykorzystuje odnawialne źródła energii, co prowadzi do korzyści zarówno ekologicznych, jak i ekonomicznych. Ponadto jej użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Zapewnia to intuicyjny sterownik, który jest bardzo prosty w obsłudze. Pompą ciepła można sterować również z poziomu aplikacji w telefonie. Poza tym, pompa ciepła jest zdolna nie tylko do ogrzewania budynku, ale również do chłodzenia. Decydując się na montaż tego urządzenia grzewczego, można zapomnieć o instalacji osobnego systemu klimatyzacji. Wszystko obsługuje pompa ciepła. Urządzenia te doskonale wpisują się w ideę nowoczesnych domów, dbając przy tym o portfel użytkownika oraz czyste powietrze w jego otoczeniu.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Autoryzowani Partnerzy Nowatermia to instalatorzy, których można znaleźć w całym kraju. Są przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży i montażu pomp ciepła CTC. Odpowiednio dobiorą urządzenie do zapotrzebowania budynku, a w przypadku gruntowej pompy ciepła, zapewnią również odwierty. Wszystkie te czynniki bowiem wpływają na efektywność działania. Pompa ciepła może ogrzewać budynek bezawaryjnie przez długie lata.

Instalatorzy w Twojej okolicy

DiMEN

ul. Stalowa 10,
56-400 Oleśnica
tel: 888 436 555
e-mail: dimen@dimen.pl
https://dimen.pl

P.P.H.U. "NSG" Elwira Olejnik

ul. Osmolińska 13,
98-220 Zduńska Wola
tel: (0 43) 823 81 97
e-mail: nsg@onet.pl
https://pompyciepla-nsg.pl