Menu Zamknij

Pompy ciepła Opole

Energooszczędne rozwiązania w Opolu

Firma Nowatermia zajmuje się dystrybucją pomp ciepła marki Thermia oraz Aermec (seria BHP) na terenie całego kraju. Wszystko dzięki sieci Autoryzowanych Partnerów, którzy są przeszkoleni do pracy z tymi urządzeniami grzewczymi. To sprawia, że nie ma problemu z ich dostępnością i na przykład mieszkańcy Opola mogą zgłosić się do najbliższego instalatora. Opole - stolica województwa opolskiego, to malownicze miasto na południu Polski. Słynie z wydarzeń muzycznych oraz wielu zabytków. Warto więc poprawić komfort życia mieszkańców przyczyniając się do poprawy średniej jakości powietrza w tym rejonie. Można to zrobić stosując odnawialne i ekologiczne źródła energii do ogrzewania domu. Zastępując kotły zasilane paliwami kopalnymi na pompy ciepła, mieszkańcy Opola nie tylko zadbają o środowisko, ale również zapewnią sobie komfort i niższe koszta za produkowane ciepło.

pompa ciepła Opole

Dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła, dzięki wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii z gruntu, powietrza lub wody, jest ekologicznym źródłem ciepła. Sprawia to również, że jej użytkownik nie musi się martwić o zakup materiałów eksploatacyjnych. Pompy ciepła to komfortowe rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko czyste otoczenie, ale również niemal bezobsługowe działanie. Kolorowy i intuicyjny sterownik zapewnia prostotę sterowania. Jednak kontrolę nad pompą ciepła można sprawować również za pomocą aplikacji w telefonie. Poza podstawową funkcją ogrzewania budynku, pompy ciepła mają także funkcję podgrzewania ciepłej wody użytkowej czy też chłodzenia.

Dofinansowanie do pomp ciepła

Mieszkańcy województwa opolskiego jak i całego kraju, mają możliwość skorzystania z kilku źródeł dofinansowań do odnawialnych źródeł energii. Jeśli chodzi o pompy ciepła, najważniejszą dotacją jest "Czyste Powietrze". Dzięki niej, użytkownicy nieekologicznych źródeł ogrzewania mogą je wymienić tanim kosztem na pompy ciepła, które w pełni sprzyjają środowisku. Poza tym istnieje Ulga Termomodernizacyjna, która umożliwia odliczenie od corocznego rozliczenia PIT takie koszta, jak zakup i montaż pompy ciepła.

Instalatorzy w Twojej okolicy

AKM Michoń

ul. Ks. Koziołka 4
47-303 Krapkowice
tel: 601 663 399
e-mail: biuro@akm.net.pl
akm.net.pl

Atmen-Łazienki s.c. Wiesław i Barbara Olejniczak

ul. Wiejska 8A,
46-050 Przywory
tel: 77 427 12 50
e-mail: atmen@op.pl
e-mail: biuro@atmen.pl
atmen.pl