Menu Zamknij

Pompy ciepła Olkusz

Pompy ciepła w Olkuszu

Urządzenia grzewcze, jakimi są pompy ciepła, stają się w Olkuszu coraz częściej wybieraną metodą ogrzewania domów jednorodzinnych oraz innych budynków. Mieszkańcy domów chwalą sobie działanie pomp ciepła, a wśród wielu zalet wymieniają efektywność pracy, niezawodność, bezawaryjność sięgającą ponad dwóch dekad, bezobsługowość, a także wielofunkcyjność niektórych modeli pomp ciepła. Nie bez znaczenia jest również fakt, że pompy ciepła są urządzeniami, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Najczęściej wybierane są dwa typy pomp ciepła: gruntowe i powietrzne. Dobre dopasowanie typu i mocy pompy ciepła do budynku gwarantuje wysoką produktywność i wieloletnią bezawaryjną pracę.

pompa ciepła Jaworzno

Ciepła woda użytkowa z pompą ciepła

Niektóre modele pomp ciepła mogą produkować ciepłą wodę użytkową po bardzo niskich kosztach, co stanowi ogromną zaletę tych urządzeń i przyczynia się do jeszcze większej efektywności. Pompa ciepła, która wyposażona jest w dodatkowy zasobnik c.w.u. oraz korzysta z technologii termicznego uwarstwienia wody to doskonały sposób na to, aby mieszkańcy mogli korzystać z taniej ciepłej wody do celów gospodarczych.

Montaż pompy ciepła

Czas montażu pompy ciepłą zależy między innymi od konkretnego jej typu. Powietrzne pompy ciepła zamontowane mogą być nawet w ciągu dwóch- trzech dni. Pompy ciepła typu grunt-woda wymagają więcej przygotowań - potrzebne są specjalne wykopy lub odwierty w głąb ziemi, gdzie umieszczane są następnie dolne wymienniki ciepła. Nasi Autoryzowani Partnerzy mają ogromne doświadczenie w montażu pomp ciepła. Działają również w okolicach Olkusza. Warto skorzystać z pomocy najlepszych i sprawdzonych fachowców, dlatego polecamy kontakt ze współpracującymi z nami Partnerami.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Ekogeoterm Wojciech Mazur

ul. Chrzanowska 69 A,
43-600 Jaworzno
tel: 502 591 335
e-mail: eko@ekogeoterm.pl
ekogeoterm.pl