Menu Zamknij

Pompy ciepła Oleśnica

Ekologiczne rozwiązania w Oleśnicy

Nasza oferta obejmuje gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła. Dystrybucję tych urządzeń prowadzimy na terenie całego kraju, tym samym Oleśnica jest jednym z rejonów naszych działań. Jest to miasto położone w województwie dolnośląskim i należy do aglomeracji wrocławskiej. W Oleśnicy występuje wiele parków i terenów zielonych, a także miejsc zabytkowych, które przyciągają turystów. Cenią sobie oni dobrą jakość powietrza, warto więc o takie zadbać - dla nich, jak i dla mieszkańców całego powiatu oleśnickiego. Jednym z rozwiązań jest montaż pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielkopowierzchniowych. Pompy ciepła w odróżnieniu od np. pieców węglowych, nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Dzięki temu mieszkańcy Oleśnicy mogą zapewnić czyste powietrze sobie oraz osobom w swoim otoczeniu. Posiadanie pompy ciepła wiąże się również z korzyściami innego typu, tj. komfort, niskie koszty użytkowania, sterowanie pompą ciepła za pomocą aplikacji w telefonie.

pompa ciepła Oleśnica

Ile kosztuje pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które do ogrzania budynku wykorzystuje energię odnawialną: z powietrza, gruntu lub wody. Dzięki tym darmowym źródłom, użytkownik pompy ciepła może raz na zawsze zapomnieć o kupnie opału niezbędnego do ogrzania budynku. Dobrze dobrana oraz zainstalowana pompa ciepła może działać efektywnie przez wiele lat przy niskich kosztach użytkowania. Efektywność tą w przypadku gruntowych pomp ciepła, zapewniają również solidnie wykonane odwierty. Dodatkowo, decydując się na połączenie pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi, można uzyskać niemalże darmową energię służącą do ogrzania budynku. Osoby pragnące wymienić stare kotły, mogą skorzystać także z dofinansowania Czyste Powietrze lub ulgi termomodernizacyjnej.

Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła

Nowatermia posiada sieć wykwalifikowanych firm, które zostały odpowiednio przeszkolone i przygotowane do montażu oferowanych pomp ciepła. Są to tak zwani Autoryzowani Partnerzy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, są w stanie profesjonalnie obsłużyć klientów ze swojej okolicy. Uprawnionych instalatorów można znaleźć m. in. w okolicach Oleśnicy.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

HALP Przemysław Legner

Ignacego Mościckiego 2/2
56-400 Oleśnica
tel: 669 945 268
e-mail: halp.biuro@gmail.com