Menu Zamknij

Pompy ciepła Oława

Najlepsze pompy ciepła w Oławie

Nasze powietrzne i gruntowe pompy ciepła dystrybuujemy na terenie całej Polski, w tym w Oławie. Urządzenia grzewcze proponowane przez nas są najwyższej jakości i wpisują się w tendencje proekologiczne, obejmujące nie tylko samą Oławę, ale cały Dolny Śląsk. Pompy ciepła firmy CTC stworzone są z myślą o wysokiej efektywności, a szwedzka jakość widoczna jest w każdym szczególe. Doświadczenie specjalistów pozwoliło na stworzenie urządzeń grzewczych, które zyskały już olbrzymie uznanie na całym świecie. Jako dystrybutorzy tych pomp ciepła jesteśmy dumni z parametrów urządzeń, niezawodności, a także pochwalić możemy je za funkcje dodatkowe, takie jak chłodzenie pasywne czy produkcję ciepłej wody użytkowej w dużych ilościach i po bardzo niskich kosztach.

pompa ciepła Wrocław

Pompy ciepła w Oławie

Ekologiczne rozwiązania dla Oławy

Pompy ciepła uznawane są za urządzenia grzewcze, które w szczególny sposób przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego, i to na wielu poziomach. Po pierwsze, dzięki korzystaniu z OZE (odnawialnych źródeł energii) ograniczają eksploatację i opóźniają kurczenie się zasobów paliw kopalnych, do których należą między innymi węgiel kamienny, węgiel brunatny, ropa naftowa i gaz ziemny. Oznacza to, że pompa ciepła wykorzystuje do ogrzewania tylko to, co występuje w otoczeniu budynku, i to w ilościach w praktyce niewyczerpalnych. Mowa głównie o powietrzu i gruncie. Po drugie, samo działanie pompy ciepła nie powoduje powstawania zanieczyszczeń powietrza. Brakuje zatem szkodliwego dymu, ulatniania się szkodliwych dla środowiska czy rakotwórczych dla człowieka substancji.

Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła

Fachowcy, którzy doskonale znają specyfikę naszych pomp ciepła, którzy mają za sobą odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do montażu naszych pomp ciepła, stanowią na Dolnym Śląsku sieć Autoryzowanych Partnerów. To właśnie dzięki ich doświadczeniu mieszkańcy m.in. Oławy liczyć mogą na profesjonalną obsługę, doradztwo i wsparcie merytoryczne.

Instalatorzy w Twojej okolicy

HALP Przemysław Legner

ul. Ignacego Mościckiego 2/2,
56-400 Oleśnica
tel: +48 669 945 268
e-mail: halp.biuro@gmail.com