Menu Zamknij

Pompy ciepła Nowy Targ

Energia odnawialna w Nowym Targu

W ofercie firmy Nowatermia znajdują się zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Są one dobrą alternatywą dla nieekologicznych urządzeń grzewczych, które najbardziej szkodliwe są w takich miejscach, jak Nowy Targ. Jest to miasto położone w województwie małopolskim - na dnie kotliny, która utrudnia wentylację miasta. Z tego też powodu Nowy Targ uważa się za jedno z najbardziej zanieczyszczonych miejscowości w Polsce. Pompy ciepła umożliwiłyby mieszkańcom Nowego Targu walkę z wszechobecnym smogiem. Jak to możliwe? W odróżnieniu od kotłów na paliwa kopalne, pompa ciepła do ogrzewania budynku wykorzystuje odnawialne źródła energii. Nie potrzebuje więc do tego procesu spalania, które wiąże się z emisją szkodliwych substancji do atmosfery. Energia pobierana między innymi z gruntu lub powietrza jest w pełni ekologiczna i odnawialna. Pompy ciepła wydają się więc idealne dla mieszkańców Nowego Targu.

pompa ciepła Nowy Targ

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła to ekologiczne urządzenia grzewcze, które wykorzystują szereg nowych technologii by ogrzewać oraz chłodzić budynki. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii sprawia, że użytkownicy pomp ciepła przyczyniają się do czystszego powietrza, którego brakuje na przykład w Nowym Targu. Wiążą się one również z niskimi kosztami użytkowania. Efektywne działanie przez wiele lat gwarantuje dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła, a w przypadku gruntowej - fachowo wykonane odwierty. Urządzenia te zapewniają również niezwykły komfort użytkowania. Pompa ciepła nie potrzebuje dodatkowych materiałów eksploatacyjnych do swojego działania. Nowoczesny sterownik pozwala na proste kontrolowanie urządzeniem. Robić to można również z poziomu aplikacji w telefonie.

Gdzie kupić pompę ciepła?

Nowatermia, jako dystrybutor szwedzkich pomp ciepła marki CTC, posiada sieć Autoryzowanych Partnerów w całym kraju. Dzięki temu między innymi mieszkańcy Nowego Targu mają możliwość kontaktu z profesjonalnymi fachowcami. Nasi Partnerzy zostali przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży i montażu naszych urządzeń. Dodatkową pomocą jest sieć Autoryzowanych Serwisów Nowatermia.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Paweł Żukowski Z.U.I.E.I.E.

ul. Szlak Papieski 54A,
34-424 Bańska Wyżyna
tel: 604 779 090
e-mail: p_zukowski@poczta.fm
studnie-zakopane.pl

REM-BUD Roman Pędzimąż

ul. Pienińska 261,
34-431 Ostrowsko
tel: 602 215 579
e-mail: rembud.office@gmail.com
rembud-instal.pl