Menu Zamknij

Pompy ciepła Nowa Sól

Coraz więcej pomp ciepła w Nowej Soli

Mieszkańcy Nowej Soli, którzy zainstalowali pompy ciepła w swoich domach, wymieniają szereg cech, dzięki którym ogrzewanie budynku stało się dużo bardziej wydajne i oszczędne. Dobrze dobrana do budynku gruntowa pompa ciepłą potrafi służyć nieprzerwanie wydajnie nawet przez kilka dekad. Ogrzewanie pompą ciepła może być zdecydowanie bardziej oszczędne niż w przypadku tradycyjnego kotła grzewczego. Szczególnie jeśli brać pod uwagę fakt, że pompy ciepła z dodatkowym zasobnikiem ciepłej wody i systemem termicznego uwarstwienia wody mogą produkować na tyle dużo c.w.u., że staje się to bezkonkurencyjne dla zwykłych kotłów (najlepsze pompy ciepła produkują jednorazowo aż 545 litrów c.w.u. o temperaturze 40 stopni Celsjusza).

pompa ciepła Lublin

OZE a pompy ciepła

Dzięki temu, że energia grzewcza produkowana przez pompy ciepła pochodzi z OZE, czyli odnawialnych źródeł energii, stanowią one najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną grupę urządzeń grzewczych. Korzystanie z OZE nie przyczynia się do uszczuplania złóż paliw kopalnych, na co ekolodzy zwracają już uwagę od dłuższego czasu. Ponadto, działanie pompy ciepła nie wiąże się z reakcją spalania dla uzyskania ciepła, stąd niskoemisyjność pomp ciepła - nie powodują uwalniania się szkodliwych substancji, gazów, czy powstawania pyłów. Wszystko to sprawia, że instalacje grzewcze oparte na pompach ciepła są rozwiązaniami bardzo ekologicznymi.

Montaż pompy ciepła w Nowej Soli

Instalatorów pomp ciepła można znaleźć na terenie całego województwa lubuskiego. Współpracujący z nami instalatorzy to Autoryzowani Partnerzy z doświadczeniem, pozwalającym na profesjonalne doradztwo, fachową diagnozę stanu instalacji i gwarantujący, że przyszli użytkownicy tych nowoczesnych urządzeń będą mogli cieszyć się pompami ciepła przez bardzo wiele lat.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Instal-Perfekt Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Łużycka 31
64-100 Leszno
tel: 605 224 786 lub tel: 578 111 587
e-mail: info@instal-perfekt.pl
instal-perfekt.pl/

ENERGY PARTNER

ul. Rozłogi 90,
66-200 Świebodzin
tel: 602 199 547
e-mail: bgrala@energypartner.pl
energypartner.pl