Menu Zamknij

Pompy ciepła Mielec

Pompy ciepła w Mielcu

Jakość powietrza w Mielcu na Podkarpaciu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Z tego powodu mieszkańcy szukają skutecznej w ogrzewaniu alternatywy dla tradycyjnych, wysokoemisyjnych kotłów grzewczych. Coraz większa świadomość ekologiczna skutkuje poszukiwaniami takich metod na ogrzewanie domu, które zmniejszyłyby ryzyko wytwarzania szkodliwych substancji uciekających wraz z dymem przez komin. Jednocześnie liczy się komfort cieplny mieszkańców — wszyscy chcemy zimą zapewnić sobie wystarczającą do prawidłowego funkcjonowania temperaturę w pomieszczeniach. Pompy ciepła wydają się tutaj złotym środkiem. Bardzo wydajnie ogrzewają domy, a przy tym nie generują żadnych zanieczyszczeń.

pompa ciepła Opole

Ulga termomodernizacyjna

Ci, którzy zdecydowali się na instalację pompy ciepła w domu, mogą liczyć na ulgę termomodernizacyjną. Dzięki skorzystaniu z ulgi podatnicy, którzy zamontowali pompę ciepła, mogą odliczyć część kosztów związanych z tą inwestycją od podstawy podatku - innymi słowy zapłacą mniejszy podatek. Na odebranie całej przysługującej kwoty ulgi mamy aż 5 lat. Dodatkową korzyścią jest trwający program Czyste Powietrze, który umożliwia, po złożeniu odpowiedniego wniosku, otrzymanie dotacji na zakup i montaż pompy ciepła. Jest o co walczyć, ponieważ kwota dofinansowania może wynosić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jak zamontować pompę ciepła?

Tych, którzy myślą o zakupie i montażu pompy ciepła, zapraszamy do kontaktu z naszymi instalatorami. Nasi Autoryzowani Partnerzy posiadają niezbędne kwalifikacje, które dają im prawo do sprzedaży i montażu pomp ciepła szwedzkiej marki CTC. Fachowcy świetnie znają specyfikę tych najwyższych jakościowo urządzeń i gwarantują wykonanie swojej pracy solidnie i profesjonalnie.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl