Menu Zamknij

Pompy ciepła Łuków

Ochrona środowiska w Łukowie

Łuków to miasto w województwie lubelskim. Znajduje się we wschodniej części Polski i liczy około 40 000 mieszkańców. Miasto zostało założone 10 listopada 1269 roku przez księcia galicyjsko-wołyńskiego Daniela jako jedna z jego licznych twierdz na pograniczu Polski i Rusi (Ukraina). Miasto otrzymało prawa magdeburskie od króla Władysława Łokietka 11 czerwca 1354 r., a następnie potwierdzone przez króla Kazimierza Jagiellończyka 3 września 1458 r. W Łukowie znajdują się trzy kościoły: Zwiastowania, ufundowany w 1375 r.; kościół św. Piotra i Pawła - gotycki kościół zbudowany w latach 1505-1522; i Bazylika św. Stefana z lat 1737-1747. Mieszkańcy Łukowa cenią sobie świeże powietrze i coraz chętniej inwestują w instalację pomp ciepła, by chronić środowisko naturalne. W Łukowie średnia temperatura w zimie jest niższa niż przeciętnie w Polsce. Różnica to aż 10 stopni Celsjusza. Latem średnia temperatura jest wyższa niż średnio w Polsce o 2-3 stopnie Celsjusza.

pompa ciepła Lublin

Pompy ciepła obniżają rachunki

Pompy ciepła to świetny sposób na obniżenie rachunków za energię i zmniejszenie śladu węglowego. Urządzenia te bardzo często posiadają funkcję zarówno ogrzewania jak i chłodzenia, wykorzystują energię elektryczną do przenoszenia ciepła z jednego miejsca do drugiego. Pompy ciepła wykorzystują czynniki chłodnicze, takie jak amoniak lub propan, do pobierania ciepła z dolnego źródła i oddawania go do instalacji grzewczej w naszym domu. Najbardziej znane ich rodzaje to pompy gruntowe i powietrzne. Pompy gruntowe pracują stabilniej, są bardziej ekonomiczne, ale niestety droższe w instalacji od pomp typu powietrze-woda.

Autoryzowani Partnerzy w Łukowie

Nasi Autoryzowani Partnerzy mają wieloletnie doświadczenie, które pomaga zapewnić wysoki poziom obsługi mieszkańcom Łukowa i całego województwa lubelskiego. To dla nas wielka przyjemność, że możemy zaoferować Państwu szeroką gamę usług związanych z pompami ciepła, w których mamy największe doświadczenie. Każdy klient czy też indywidualny, czy biznesowy jest dla nas unikalny i otrzymuje szczegółową analizę z naszej strony. Dlatego współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy są w pełni świadomi zasad panujących w naszej firmie.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl