Menu Zamknij

Pompy ciepła Łomża

Pompy ciepła w Łomży

Łomża to miasto w granicach województwa podlaskiego, otoczone dwoma regionami geograficznymi, wchodzącymi w skład Niziny Północnomazowieckiej. Pierwszym z nich jest Międzyrzecze Łomżyńskie, drugim Dolina Narwi. Część lasów na terenie Łomży jest obszarem chronionym, wyróżnić można, chociażby, Chroniony Krajobraz Równiny Kurpiowskiej czy Dolinę Dolnej Narwi, stanowiące różne typy ważnych ekosystemów. Nic dziwnego więc, że ekolodzy zwracają uwagę na ochronę środowiska naturalnego, w tym ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Być może właśnie duży nacisk na dbanie o środowisko jest powodem coraz większej popularności ekologicznych pomp ciepła w Łomży. Te urządzenia grzewcze zapewniają odpowiedni komfort cieplny mieszkańcom domów, a przy tym nie wytwarzają żadnych zanieczyszczeń.

pompa ciepła Białystok

Powietrzne pompy ciepła w Łomży

Pompy ciepła typu powietrze-woda pozyskują energię cieplną z powietrza, które pobierane jest do wnętrza instalacji przez zewnętrzną jednostkę z wentylatorem. Warunki klimatyczne w Łomży stanowią idealną podstawę dla korzystania z powietrznych pomp ciepła — zimy są tam dość łagodne, choć ten typ pompy ciepła poradzi sobie znakomicie, nawet jeśli temperatura spadłaby do kilkunastu stopni poniżej zera. Wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się właśnie na powietrzne pompy ciepła — ich czas montażu to zaledwie kilka dni. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy są fachowcami w sprzedaży i montażu najlepszych urządzeń tego typu.

Gruntowe pompy ciepła w mieście Łomży

Pompy ciepła typu grunt-woda stanowią bardzo solidny system ogrzewania, w pełni niezależny od warunków zewnętrznych. Aby cieszyć się gruntową pompą ciepła, niezbędne jest wykonanie odwiertów w gruncie, w których poprowadzone zostaną następnie kolektory, przez które przepływał będzie płyn odbierający energię cieplną z gruntu. Najlepsze pompy ciepła umożliwiają też produkcję c.w.u. po niższych kosztach w bardzo dużych ilościach.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Nova-Tech Karol Szubzda

ul. Białostocka 2/2,
16-150 Suchowola
tel: 572 644 620
e-mail: biuro@novatech.org.pl
novatech.org.pl