Menu Zamknij

Pompy ciepła Łódź

Energooszczędne rozwiązania w Łodzi

Nasza oferta obejmuje gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Autoryzowani Partnerzy uprawnieni do sprzedaży i montażu pomp ciepła szwedzkiej marki CTC są dostępni w całym kraju. Można ich znaleźć również w województwie łódzkim, którego stolicą jest Łódź. Jest to miasto położone w centralnej części kraju. To ważny ośrodek akademicki i kulturalny. Łódź przez wiele lat skupiona była na przemyśle włókienniczym - dzisiaj królują tam nowe technologie. To sprawia, że zastosowanie pomp ciepła do ogrzewania budynków może idealnie wpisywać się w codzienność Łodzi. Są to bowiem nowoczesne urządzenia grzewcze, które do procesu ogrzewania wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak: grunt, powietrze, woda. Dzięki temu dbają też o środowisko, ponieważ nie emitują żadnych szkodliwych substancji do atmosfery.

pompa ciepła Łódź

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła to nie tylko nowoczesność i ekologia. Jest to również oszczędność pieniędzy. Dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła, a w przypadku gruntowych jednostek - z dobrze wykonanymi odwiertami, może uzyskiwać bardzo wysoką efektywność i przyczyniać się tym samym do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Koszty użytkowania będą też niższe, ponieważ pompa ciepła nie potrzebuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak paliwa kopalne w przypadku różnego rodzaju kotłów. Warto dodać, że pompy ciepła są w stanie działać bezawaryjnie przez wiele lat. Poza tym, są również gwarancją komfortu i czystości. Posiadają proste w obsłudze, intuicyjne sterowniki oraz możliwość kontrolowania urządzenia z aplikacji w telefonie. Podczas użytkowania tych urządzeń grzewczych, nie trzeba się martwić o dym, sadze czy pyły - co oznacza czyste otoczenie oraz powietrze.

Profesjonalny instalator pomp ciepła

Jako dystrybutor marki CTC w Polsce, posiadamy sieć Autoryzowanych Partnerów, którzy działają między innymi na terenie województwa łódzkiego. Są to firmy przeszkolone i uprawnione do sprzedaży oraz montażu naszych pomp ciepła. Dzięki temu, możemy zapewnić klientom profesjonalną obsługę i wykonawstwo. Prowadzimy również wsparcie serwisowe.

Instalatorzy w Twojej okolicy

P.P.H.U. "NSG" Elwira Olejnik

ul. Osmolińska 13, 98-220 Zduńska Wola
tel: (0 43) 823 81 97
e-mail: nsg@onet.pl
pompyciepla-nsg.pl