Menu Zamknij

Pompy ciepła Legionowo

Energia odnawialna w Legionowie

Zajmujemy się dystrybucją pomp ciepła szwedzkiej marki CTC w Polsce. Urządzenia te są coraz bardziej popularne, szczególnie w takich rejonach, jak na przykład powiat legionowski. Jest on położony bardzo blisko stolicy kraju, a co za tym idzie - narażony na smog i gorszą jakość powietrza. Legionowo może bronić się przed wysokimi wskaźnikami szkodliwych substancji stosując pompy ciepła w budynkach mieszkalnych jak również innych, większych obiektach. Urządzenia te bowiem są w pełni ekologiczne. Jest tak za sprawą odnawialnych źródeł energii, które pod wpływem szeregu procesów zachodzących w pompie ciepła, przyczyniają się do ogrzewania (bądź też chłodzenia) budynku. Źródła te są również darmowe, w przeciwieństwie do materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do działania innych urządzeń grzewczych. Można więc liczyć na duże oszczędności, a także komfort użytkowania.

pompa ciepła Legionowo

Czy pompa ciepła się opłaca?

Poza ekologicznymi aspektami, warto przyjrzeć się również tym ekonomicznym. Pompa ciepła może być niemałym wydatkiem dla wielu osób. Na szczęście inwestycja ta może być mniejsza za sprawą różnego rodzaju dofinansowań. Często uważa się, że koszty użytkowania pompy ciepła mogą być wysokie. Nic bardziej mylnego! Dobrze dobrana do budynku oraz fachowo zamontowana pompa ciepła może działać bardzo efektywnie. Efektywność tą w przypadku gruntowych jednostek zapewnią również odwierty i zamknięty układ instalacji. Aspekty te przyczyniają się do niskich rachunków za prąd potrzebny do działania pompy ciepła. Wiele modeli wyposażonych jest w możliwość połączenia z panelami fotowoltaicznymi - to dodatkowa opcja, dzięki której ogrzewanie budynku może stać się niemal darmowe.

Profesjonalny instalator pomp ciepła

Nowatermia - jako dystrybutor szwedzkiej marki CTC w kraju, posiada sieć autoryzowanych partnerów rozsianych po całej Polsce. Poprzez szereg szkoleń, nadawane są im specjalne uprawnienia do sprzedaży i montażu tych pomp ciepła. W Warszawie i okolicach znajduje się aż kilku przedstawicieli firmy Nowatermia. Dzięki temu w takich miastach, jak Legionowo, nie ma problemu z dostępnością i montażem ekologicznych urządzeń grzewczych marki CTC.

Instalatorzy w Twojej okolicy

SYNERGYO Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53,
03-885 Warszawa
tel: 732 793 333
e-mail: biuro@synergyo.pl
synergyo.pl

PCM Klima

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik
tel: 511 308 308
e-mail: biuro@pcmklima.pl
pcmklima.pl