Menu Zamknij

Pompy ciepła Lębork

Energooszczędne rozwiązania Lębork

Nasza oferta obejmuje powietrzne i gruntowe pompy ciepła. Klienci z całej Polski - w tym z Lęborka - mają więc zapewnioną różnorodność i mogą dopasować urządzenie do swoich preferencji i budynku. Lębork jest niewielkim miastem na Kaszubach. Jego mieszkańcy coraz chętniej sięgają po ekologiczne rozwiązania - w tym urządzenia grzewcze. Jednym z nich są pompy ciepła, które do ogrzewania budynku wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak grunt, powietrze czy też woda. Źródła te są w pełni naturalne, a także odnawialne. Dzięki temu pompa ciepła nie potrzebuje do swojego działania materiałów eksploatacyjnych takich jak paliwa kopalne. Oznacza to, że nie zachodzą żadne procesy spalania, więc urządzenie zapewnia czyste powietrze. To nie koniec plusów pomp ciepła - wiążą się one również z niskimi kosztami użytkowania. Dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła może zapewnić efektywne działanie przez wiele lat. W przypadku gruntowych jednostek ważną rolę odgrywają również odwierty.

pompa ciepła Lębork

Dofinansowanie do pomp ciepła

Istnieje kilka form dofinansowań, dzięki którym między innymi mieszkańcy Lęborka mają okazję znacznie obniżyć koszt zakupu i montażu pompy ciepła. Najważniejsze źródło dotacji to program Czyste Powietrze, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na wymianę starego, nieekologicznego źródła ogrzewania. Są one udzielane za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszów Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program łączy się z ulgą termomodernizacyjną. Pozwala ona na odliczenie w rozliczeniu rocznym PIT takich rzeczy, jak zakup materiałów i urządzeń, które będą nowym, ekologicznym źródłem ciepła.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Jako wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki CTC, dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszy poziom usług. Posiadamy sieć profesjonalnych instalatorów w całym kraju. Są oni przeszkoleni i uprawnieni do sprzedaży i montażu pomp ciepła z naszej oferty. Fachowy dobór oraz zamontowanie tego urządzenia grzewczego jest kluczem do efektywnego i długoletniego działania.

EKOINSTAL

ul. Gdańska 37, 84-240 Reda
tel: 720 885 011
e-mail: biuro@ekoinstal.gda.pl
ekoinstal.gda.pl

INWESTMAT EKO

ul. Poznańska 10, 76-200 Słupsk
tel: 59 841 23 28 lub 601 644 387
e-mail: bok@inwestmat.pl
inwestmat.pl