Menu Zamknij

Pompy ciepła Kraśnik

Pompa ciepła sposobem na tanie ogrzewanie w Kraśniku

Kraśnik to miasto w województwie lubelskim. Położone jest nad brzegiem Bugu, około 50 km na południowy wschód od Lublina. Kraśnik ma bogate dziedzictwo przemysłowe i był kiedyś znany jako „polski Manchester” ze względu na przemysł włókienniczy. Posiada również szereg ciekawych zabytków i budowli, które warto odwiedzić, takich jak: Bazylika Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Kościół Św. Jana Chrzciciela, Kościół Św. Barbary, Kościół Św. Michała Archanioła, czy Kaplica św. Antoniego. W Kraśniku możliwości montażu pomp ciepła jest wiele. Dzieje się tak, ponieważ miasto znajduje się na obszarze o długich sezonach zimowych więc skuteczny i ekonomicznie opłacalny system ogrzewania jest niezwykle ważny.

pompa ciepła Lublin

Dofinansowanie pomp ciepła

Chociaż pompy ciepła nie są tanie, istnieje kilka sposobów na uczynienie instalacji bardziej przystępną cenowo. Nawet jeśli musisz zapłacić więcej z góry, na dłuższą metę zaoszczędzisz na kosztach paliwa, a decydując się dodatkowo na instalację paneli fotowoltaicznych, możesz również zredukować koszt zasilania pomp ciepła energią elektryczną. Mieszkańcy Kraśnika mogą skorzystać i chętnie korzystają z rządowego Programu Czyste Powietrze. W ramach tego Programu uzyskać można bezzwrotną dotację na poczet zakupu i montażu pompy ciepła. Istnieją warunki uzyskania dofinansowania, warto się z nimi zapoznać, a potem skorzystać z tej możliwości, zanim będzie za późno. Innym sposobem na oszczędność kosztów jest skorzystanie z ulgi w ramach termomodernizacji, dzięki której część kosztów można odliczyć od podatku.

Zainteresowanie pompami ciepła

Województwo lubelskie to obszar Polski, na którym popularność pomp ciepła stale rośnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane coraz większą świadomością ekologiczną i chęcią oszczędzania na rachunkach za ogrzewanie. Nasi profesjonalni instalatorzy na terenie Kraśnika i całego województwa chętnie służą pomocą w doborze optymalnej dla każdego budynku pompy ciepła.

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com