Menu Zamknij

Pompy ciepła Kalisz

Energooszczędne rozwiązania Kalisz

Nowatermia jest wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki CTC. Sprzedaż tych urządzeń grzewczych odbywa się przez Autoryzowanych Partnerów rozsianych po całym kraju. W województwie wielkopolskim znajduje się wiele takich firm instalacyjnych. W Kaliszu zatem bez problemu otrzymamy ofertę na powietrzną czy gruntową pompę ciepła wysokiej jakości. Mieszkańcy powiatu kaliskiego coraz bardziej sobie je chwalą. Dlaczego? Główną rolę grają tutaj czynniki ekonomiczne i ekologiczne. Odnawialne źródła energii, czyli grunt lub powietrze, jako materiały eksploatacyjne dla pompy ciepła są darmowe, płacimy jedynie za energię elektryczną potrzebną do pracy urządzenia. Dzięki temu pompa ciepła nie potrzebuje procesu spalania, by ogrzać budynek, a co za tym idzie - nie produkuje szkodliwych substancji. Odnawialne źródła energii przyczyniają się do zdecydowanej przewagi pomp ciepła nad kotłami zasilanymi różnego rodzaju paliwami kopalnymi.

pompa ciepła Kalisz

Czy pompa ciepła się opłaca?

Nie tylko OZE sprawiają, że pompa ciepła to dobra inwestycja. Mogłoby się zdawać, że działanie tego urządzenia grzewczego wiąże się z dużymi rachunkami za prąd. Nic bardziej mylnego! Pompa ciepła, odpowiednio dobrana i zamontowana przez profesjonalistów, potrafi działać z dużą efektywnością. W przypadku gruntowej jednostki, przyczyniają się do tego również dobrze wykonane odwierty. Koszta eksploatacji są zatem niskie, a mogą być niemal zerowe, jeśli połączymy pompę ciepła z panelami fotowoltaicznymi. Jednak nie tylko walory ekonomiczne przyczyniają się do fenomenu tego urządzenia grzewczego na terenie Kalisza i okolic. Użytkownicy pomp ciepła chwalą sobie komfort użytkowania. Nie trzeba bowiem martwić się o opał czy rozpalanie w piecu. Dodatkowo, sterowanie urządzeniem jest bardzo proste i można to robić nawet z poziomu aplikacji w telefonie.

Montaż pompy ciepła

Aby montaż pompy ciepła jak i całej instalacji grzewczej był udany, warto skorzystać z usług firmy, która jest specjalnie przeszkolona i uprawniona do pracy z tym urządzeniem. Jako wyłączny dystrybutor markowych pomp ciepła w Polsce, zapewniamy naszym Partnerom Handlowym szereg szkoleń i wsparcie techniczne. Dzięki temu firmy te, z powodzeniem montują pompy ciepła nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w większych budynkach.

Instalatorzy w Twojej okolicy

P.P.H.U. "NSG" Elwira Olejnik

ul. Osmolińska 13,
98-220 Zduńska Wola
tel: (0 43) 823 81 97
e-mail: nsg@onet.pl
pompyciepla-nsg.pl