Menu Zamknij

Pompy ciepła Jaworzno

Energia odnawialna w Jaworznie

Nowatermia jest wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki CTC. Dzięki temu oferta firmy jest bardzo szeroka i składa się zarówno z gruntowych pomp ciepła, jak i powietrznych typu monoblok i split. Dzięki ogólnokrajowemu działaniu, dostęp do tych urządzeń grzewczych może mieć każdy, na przykład mieszkańcy Jaworzna. Jaworzno mieści się w województwie śląskim, które słynie przede wszystkim z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Istnieje tam wiele okręgów przemysłowych, a jeden z nich znajduje się właśnie przy Jaworznie. Z tego powodu jakość powietrza nie może się szczycić pozytywnymi statystykami. Mieszkańcy Jaworzna w trosce o swoje otoczenie starają się wprowadzać do swojego życia ekologiczne rozwiązania. Wielu z nich decyduje się na montaż pompy ciepła. Jest to urządzenie grzewcze, które nie potrzebuje procesu spalania do ogrzewania budynku. Energię do tego potrzebną czerpie bowiem z odnawialnych źródeł energii, takich jak powietrze, woda i grunt. Są one nie tylko ekologiczne, ale również darmowe - w odróżnieniu do różnego rodzaju paliw kopalnych. Użytkownik pompy ciepła nie musi więc martwić się o materiały eksploatacyjne. Urządzenie to jest niemal bezobsługowe.

pompa ciepła Jaworzno

Dofinansowanie do pomp ciepła

Osoby, które decydują się na instalację pompy ciepła mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju dofinansowań. Na terenie całej Polski, w tym - w Jaworznie, można ubiegać się o dotację w ramach programu "Czyste Powietrze". Dotyczy ona osób, które chcą wymienić nieekologiczne źródła ogrzewania na między innymi pompę ciepła. Do tego istnieje Ulga Termomodernizacyjna w ramach której w rozliczeniu rocznym PIT można odliczyć takie przedsięwzięcia, jak zakup lub usługa montażu pompy ciepła i całej instalacji grzewczej.

Instalator pomp ciepła

Instalatorów, którzy zajmują się sprzedażą i montażem pomp ciepła marki CTC, można znaleźć w całej Polsce. W przypadku gruntowych pomp ciepła, zapewniają również odwierty. Są to fachowcy, którzy zostali przeszkoleni i uprawnieni do instalacji naszych produktów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość i efektywność działania

Instalatorzy w Twojej okolicy

Ekogeoterm Wojciech Mazur

ul. Chrzanowska 69 A,
43-600 Jaworzno
tel: 502 591 335
e-mail: eko@ekogeoterm.pl
ekogeoterm.pl