Menu Zamknij

Pompy ciepła Jasło

Pompy ciepła w Jaśle

Jasło i okolice to kolejny obszar na mapie Polski, gdzie instalatorzy pomp ciepłą mają sposobność montować te urządzenia grzewcze w budynkach jednorodzinnych. Zainteresowanie pompami ciepła wśród mieszkańców Jasła stale rośnie — a przyczyn coraz większej popularności tych instalacji jest wiele. Z pewnością nie można wśród nich pominąć faktu, że pompy ciepła w Jaśle przyczyniają się do mniejszego stężenia zanieczyszczeń w powietrzu — powodem jest to, że ogrzewanie pompą ciepła nie generuje absolutnie żadnego dymu ani smogu. Właśnie z tego powodu uważane są one za jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań.

pompa ciepła Opole

Energooszczędne rozwiązania

Pompy ciepłą są też energooszczędne. Przede wszystkim mowa o energii w postaci paliwa grzewczego. Gaz ziemny, czy węgiel kamienny, tak niezbędne w przypadku ogrzewania za pomocą tradycyjnych kotłów, w przypadku nowoczesnych pomp ciepła stają się kompletnie zbędne. Energia grzewcza powstaje bowiem w wyniku przemian termodynamicznych ciepła pobranego spod ziemi bądź z powietrza (w zależności od typu pompy ciepła). Po drugie, w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi stają się systemem jeszcze bardziej opłacalnym -fotowoltaika produkuje potrzebny do działania pompy ciepła prąd, a pracująca pompa ciepła nie tylko ogrzeje budynek zimą, ale też zapewni przyjemny chłód latem (chłodzenie aktywne i pasywne) oraz niskim kosztem przez cały rok będzie produkowała ciepłą wodę użytkową.

Zakup i montaż pomp ciepła w Jaśle

Mieszkańców Jasła zapraszamy do kontaktu z naszymi instalatorami działającymi na terenie województwa podkarpackiego. Są to nasi Autoryzowani Partnerzy, którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje do sprzedaży i montażu pomp ciepła najwyższej klasy. Oferują też usługi związane z serwisowaniem pomp ciepła. Warto zaufać profesjonalnym fachowcom, którzy do swojej pracy podchodzą z najwyższą starannością.

Instalatorzy w Twojej okolicy

REM-BUD Roman Pędzimąż

ul. Pienińska 261,
34-431 Ostrowsko
tel: 602 215 579
e-mail: rembud.office@gmail.com
rembud-instal.pl

Paweł Żukowski Z.U.I.E.I.E.

ul. Szlak Papieski 54A,
34-424 Bańska Wyżna
tel: 604 779 090
e-mail: atmen@op.pl
e-mail: p_zukowski@poczta.fm
studnie-zakopane.pl