Menu Zamknij

Pompy ciepła Jarosław

Pompy ciepła w Jarosławiu

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła zyskują coraz większą rzeszę zwolenników, również w Jarosławiu na Podkarpaciu. Dzieje się tak za sprawą bardzo wielu zalet, które cechują te urządzenia grzewcze. Wśród nich wymienia się między innymi fakt, że są jednymi z najbardziej ekologicznych rozwiązań dla ogrzewania budynków jednorodzinnych. Biorąc pod uwagę fakt, że Podkarpacie wciąż boryka się ze sporym zanieczyszczeniem powietrza, pompy ciepła, które są urządzeniami niskoemisyjnymi, wydają się strzałem w dziesiątkę przy wyborze ekologicznego sposobu ogrzewania.

pompa ciepła Opole

Inwestycja w pompę ciepła

Biorąc pod uwagę ekologiczne potrzeby wielu miast w Polsce, stworzono program pod nazwą Czyste Powietrze. Ma on umożliwiać otrzymanie dotacji, jeśli właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych zdecydują się na wymianę przestarzałych urządzeń grzewczych na nowoczesne. Pompy ciepła do wytwarzania energii grzewczej wykorzystują energię cieplną pobieraną z powietrza lub gruntu i nie generują przy tym, żadnych zanieczyszczeń. Dofinansowanie na wymianę starych kotłów na pompy ciepła można otrzymać po złożeniu stosownego wniosku. Poziomów dofinansowania jest wiele. Już najniższy poziom dofinansowania zakłada nawet kilkanaście tysięcy złotych dotacji.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Zapraszamy do współpracy z naszymi Autoryzowanymi Partnerami. Ci profesjonalni fachowcy mają wszelkie kwalifikacje do tego, by sprzedawać i montować pompy ciepła najwyższej jakości. Doskonale znają specyfikę działania pomp ciepła dobrych firm, takich jak szwedzka marka CTC. Gwarantują obsługę Klienta na najwyższym poziomie.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOFRONT Gabriel Janowski

ul. Płk. Dąbka 17, (wejście B, II piętro),
30-001 Kraków
tel: 792-820-354
e-mail: biuro@ekofront.pl
ekofront.pl

PANDA & KRECIK

ul. Ochota 2B/19,
32-020 Wieliczka
tel: 608 203 191
tel: 691 977 629
tel: 694 700 750
e-mail: biuro@pandaikrecik.pl
pandaikrecik.pl