Menu Zamknij

Pompy ciepła Grudziądz

Energia odnawialna w Grudziądzu

Pompy ciepła to ekologiczne urządzenia grzewcze, z których posiadania płynie wiele korzyści. Zainteresowanie nimi widać pośród mieszkańców całej Polski. W Grudziądzu na przykład, szczególną uwagę zdobywają gruntowe pompy ciepła. Nie każdy wie, że ten typ pomp jest bardzo efektywny. Wpływa na to zamknięty układ instalacji oraz odwierty. Dzięki temu urządzenie nie jest narażone na uszkodzenia spowodowane na przykład złymi warunkami atmosferycznymi. Gruntowa pompa ciepła oznacza również stabilność - temperatura w gruncie jest stała i bez problemu, dzięki odpowiednim procesom, zostaje przekształcona w energię potrzebną do ogrzania (bądź ochłodzenia) budynku. Są one również bardzo ciche w porównaniu do powietrznych pomp ciepła - działanie jednostki zewnętrznej może być kłopotliwe dla naszych sąsiadów lub przy odpoczynku na tarasie. Mieszkańcy Grudziądza cenią sobie te cechy urządzenia i coraz chętniej sięgają po to ekologiczne rozwiązanie grzewcze.

pompa ciepła Grudziądz

Czy warto kupić pompę ciepła?

Powietrzne pompy ciepła - tak samo jak gruntowe - posiadają wiele wspólnych zalet. Przede wszystkim urządzenia te są niemal bezawaryjne. Odpowiednio dobrana do budynku i fachowo zainstalowana jednostka może działać przez długie lata. Dodatkowo, nie trzeba martwić się o materiały eksploatacyjne. Kupno pompy ciepła oznacza koniec wydatków na na przykład węgiel. Nie trzeba martwić się o rozpalanie w piecu czy też o dym i pyły wytworzone w procesie spalania. Wszystko za sprawą odnawialnych źródeł energii - powietrza i gruntu. Pompy ciepła wykorzystują je do ogrzewania domu. Poza tym, każda jednostka wyposażona jest w nowoczesny i prosty sterownik, dzięki któremu użytkownik nie ma problemu z kontrolowaniem ustawień. Można to robić również za pomocą darmowej aplikacji w telefonie.

Montaż pompy ciepła

Nowatermia jest dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce. W trosce o najwyższą jakość usług, posiadamy sieć autoryzowanych partnerów rozsianych po całym kraju. Są to firmy instalacyjne, które zostały przeszkolone i uprawnione do sprzedaży oraz montażu naszych urządzeń grzewczych. Dzięki temu mieszkańcy kraju mają innowacyjne rozwiązania grzewcze na wyciągnięcie ręki. Aby zamówić pompę ciepła, wystarczy skontaktować się z najbliższym instalatorem. Przykładowo, dla mieszkańców Grudziądza będzie to poniższa firma:

Instalatorzy w Twojej okolicy

Rat-Instal Ludwik Ratkowski

ul. Mickiewicza 20,
82-200 Malbork
tel: 508 128 276
e-mail: rat-instal@wp.pl

Instalcentrum

Wichowo 13, 87-600 Lipno
tel: 606 391 330
e-mail: biuro@instalcentrum.com.pl
instalcentrum.com.pl