Menu Zamknij

Pompy ciepła Głogów

Pompy ciepła Głogów

Głogów to miasto położone w województwie dolnośląskim w południowo-zachodniej części Polski. Głogów położony jest przy granicy z Czechami, mniej więcej na południowy zachód od centrum Wrocławia. Miasto zostało założone w 1288 roku i otrzymało prawa miejskie w 1292 r. Głogów jest jednym z najstarszych miast Polski i po raz pierwszy został wymieniony w dokumencie z 1288 r. W 1292 r. hrabia Bolko I von Dzierzawski otrzymał od księcia Konrada II mazowieckiego przywilej założenia miasta Głogów na Dolnym Śląsku, nadania mu praw miejskich i budowy zamku. W 1288 r. Bolko otrzymał zgodę biskupów wrocławskich na założenie nowego miasta na lewym brzegu Odry. W 1333 r. miasto otrzymało herb. Do 1945 r. był siedzibą powiatu głogowskiego na Dolnym Śląsku. W latach 1945-1990 wchodził w skład województwa wrocławskiego (1945-1950), aw latach 1950-1990 powstał powiat głogowski na Dolnym Śląsku.

pompa ciepła Leszno

Systemy ekologiczne w Głogowie

Mieszkańcy Głogowa mogą liczyć na pomoc instalatorów pomp ciepła, którzy świadczą usługi montażu i serwisowania. Ekologiczne pompy ciepła, które energię grzewczą pobierają z odnawialnych źródeł, stanowią świetną alternatywę pod względem ekologicznym i ekonomicznym. Przyczyniają się do redukowania emisji szkodliwych substancji do atmosfery, bowiem pompy ciepła nie emitują ani dymu, ani żadnych innych szkodliwych substancji. Jako wsparcie dla pomp ciepła możemy zaproponować Państwu systemy fotowoltaiczne, będące także w ofercie w Głogowie. Zdecydowana większość energii słonecznej jest wychwytywana przez systemy fotowoltaiczne, które są instalowane na dachach budynków lub na gruncie. Dzięki swojej wysokiej wydajności panele fotowoltaiczne mogą generować więcej energii elektrycznej niż konwencjonalne elektrownie podobnej wielkości. W połączeniu z pompami ciepła powstaje wysoce wydajny system ogrzewania domu, a do tego w pełni ekologiczny!

Nowatermia w Głogowie

Nasza firma jest jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów pomp ciepła w kraju. Nowatermia jest liderem w dystrybucji pomp ciepła marki CTC na terenie Polski. Dzięki wsparciu Autoryzowanych Partnerów posiadających wysokie umiejętności oraz gruntowne przeszkolenie w zakresie pracy z urządzeniami grzewczymi usługi świadczone przez firmę Nowatermia stoją na najwyższym poziomie. Od strony operacyjnej oferujemy szeroki zakres wsparcia, w tym regularny serwis i wymianę urządzeń grzewczych. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą np. w instalacji lub zaprojektowaniu optymalnego systemu grzewczego dla Twojego domu.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Instal-Perfekt Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Łużycka 31, 64-100 Leszno
tel: 605 224 786 lub 578 111 587
e-mail: info@instal-perfekt.pl
instal-perfekt.pl

OZE Instalator

ul. Ogrodowa 14 B,
64-000 Kościan-Kiełczewo
tel: 783 383 387
e-mail: info@ozeinstalator.pl
ozeinstalator.pl