Menu Zamknij

Pompy ciepła Gdynia

Energooszczędne rozwiązania w Gdyni

Nowatermia to wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki Thermia i Aermec (seria BHP) w Polsce, który działa również w województwie pomorskim, gdzie leży Gdynia. Miasto to usytuowane jest nad Morzem Bałtyckim i należy do Trójmiasta. Ze względu na atrakcyjne położenie, co roku przyciąga wielu turystów. Okoliczne tereny sprzyjają nadmorskim spacerom, a przyjezdni mają okazję podziwiać tamtejsze klify. Malownicze otoczenie zachęca do kontaktu z przyrodą, toteż warto o nią zadbać. Jednym z aspektów w Gdyni jak i w całym kraju, które warto poprawić, jest jakość powietrza. Można to zrobić chociażby przesiadając się z samochodu na rower w celu zmniejszenia ilości spalin wydzielanych do atmosfery albo zamontować pompę ciepła w swoim domu. To ekologiczne urządzenie grzewcze ociepla budynek wykorzystując odnawialne źródła energii (powietrze, grunt lub wodę). Dzięki temu pompy ciepła są całkowicie przyjazne środowisku.

 

pompa ciepła Gdynia

Dlaczego pompa ciepła?

Montaż pompy ciepła niesie za sobą wiele korzyści, nie tylko tych związanych z ekologią. Wiąże się to również z niskimi kosztami użytkowania. Dobrze dobrana pompa ciepła może osiągać wysoką efektywność - w przypadku gruntowych jednostek przyczyniają się do tego także odwierty. Dodatkowo, rachunki za prąd mogą być jeszcze niższe dzięki systemowi Smart Grid. Pozwala on na połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką - co oznacza darmową energię. Inwestorzy decydujący się na pompę ciepła podczas budowy nowego obiektu, mogą zrezygnować z kominów. To ekologiczne urządzenie grzewcze zapewnia także komfort użytkowania. Sterownik pompy ciepła jest bardzo prosty w obsłudze. Poza tym, można ją kontrolować przy pomocy darmowej aplikacji w telefonie.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Prawidłowy dobór i montaż pomp ciepła to niezbędne elementy, by urządzenie działało jak najbardziej efektywnie. Nasi Autoryzowani Partnerzy mają więc zapewniony szereg szkoleń, dzięki którym są gotowi do pracy z pompami ciepła Thermia i Aermec (seria BHP). Profesjonalni instalatorzy działają na terenie całego kraju - w tym również w okolicach Gdyni.

 

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOINSTAL

ul. Gdańska 37, 84-240 Reda
tel: 720 885 011
e-mail: biuro@ekoinstal.gda.pl
ekoinstal.gda.pl

Kamil Lange Instalacje

ul. Gulgowskiego 10A, 84-200 Wejherowo
tel: 512 922 988
e-mail: kl.klimatyzacja@wp.pl