Menu Zamknij

Pompy ciepła Gdynia

Energooszczędne rozwiązania w Gdyni

Nowatermia to dystrybutor szwedzkich pomp ciepła marki CTC w Polsce oraz Centrum Pomp Ciepła Thermia. Firma prężnie działa również w województwie pomorskim m.in. w pięknej Gdyni i jej okolicach. Gdynia to miasto usytuowane jest nad Morzem Bałtyckim i należy do Trójmiasta. Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie, każdego roku przyciąga wielu turystów. Okoliczne tereny sprzyjają nadmorskim spacerom, a przyjezdni mają okazję podziwiać tamtejsze klify. Malownicze otoczenie zachęca do kontaktu z przyrodą, tym bardziej warto o nią zadbać. Jednym z aspektów w Gdyni, jak i w całym kraju, które warto poprawić, jest jakość powietrza. Można to zrobić, chociażby przesiadając się z samochodu na rower w celu zmniejszenia ilości spalin wydzielanych do atmosfery albo zamontować pompę ciepła w swoim domu. To ekologiczne urządzenie grzewcze ociepla budynek, wykorzystując odnawialne źródła energii (powietrze, grunt lub wodę). Dzięki temu pompy ciepła są całkowicie przyjazne środowisku.

pompa ciepła Gdynia
Pompa ciepła Gdynia

Dlaczego pompa ciepła?

Montaż pompy ciepła niesie za sobą wiele korzyści, nie tylko tych związanych z ekologią. Wiąże się to również z niskimi kosztami ogrzewania budynku. Dobrze dobrana i prawidłowo zamontowana pompa ciepła może osiągać wysoką efektywność - w przypadku gruntowych jednostek przyczyniają się do tego także fachowo wykonane odwierty. Co więcej, rachunki za prąd mogą być jeszcze niższe dzięki systemowi Smart Grid. Pozwala on m.in. na połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką - co oznacza prawie darmową energię. Inwestorzy decydujący się na pompę ciepła podczas budowy nowego obiektu, mogą zrezygnować z kominów oszczędzając kolejne pieniądze. To ekologiczne urządzenie grzewcze zapewnia także komfort użytkowania. Sterownik pompy ciepła jest bardzo prosty w obsłudze. Poza tym można ją kontrolować z dowolnego miejsca przy pomocy darmowej aplikacji w telefonie.

Profesjonalny montaż pomp ciepła w Gdyni

Prawidłowy dobór i montaż pomp ciepła to niezbędne elementy, by urządzenie działało jak najbardziej efektywnie. Nasi Autoryzowani Partnerzy mają zapewniony szereg szkoleń, dzięki którym są gotowi do pracy z pompami ciepła CTC. Profesjonalni instalatorzy działają na terenie całego kraju - w tym również w okolicach Gdyni.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKOINSTAL

ul. Gdańska 37,
84-240 Reda
tel: 720 885 011
e-mail: biuro@ekoinstal.gda.pl
ekoinstal.gda.pl