Menu Zamknij

Pompy ciepła Ełk

Energooszczędne rozwiązania w Ełku

Nowatermia, jako wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki CTC w Polsce, posiada sieć autoryzowanych firm zajmujących się sprzedażą i montażem tych urządzeń grzewczych - również w Ełku. Jest to miasto położone na Mazurach tuż przy Jeziorze Ełckim. Oprócz okolicznych zbiorników wodnych, Ełk może pochwalić się licznymi zabytkami, parkami oraz pomnikami przyrody. Miasto tworzy idealne warunki dla turystów i miłośników natury, co jest także doskonałym powodem by dbać o jakość powietrza. Pomóc w tym mogą pompy ciepła. Urządzenia te, do ogrzewania budynku wykorzystują energię z gruntu, powietrza lub wody. Nie emitują więc szkodliwych substancji. W naszej ofercie występują dwa rodzaje pomp ciepła: powietrzne oraz gruntowe, do zamontowania których niezbędne są odwierty. Posiadamy modele idealne do domów jednorodzinnych, jak i jednostki dostosowane do budynków o większych powierzchniach.

pompa ciepła Ełk

Zalety pomp ciepła

Oprócz ekologicznych aspektów, pompy ciepła mają wiele innych korzyści. Odnawialne źródła energii są także darmowe. Przy użytkowaniu pompy ciepła nie trzeba więc martwić się o kupno materiałów eksploatacyjnych stosowanych przy innych metodach ogrzewania budynku. Pompa ciepła oznacza również czystość, bo w pomieszczeniu nie osadzają się pyły i sadze. W przypadku planowania montażu tych urządzeń grzewczych w nowych budynkach, inwestor może zrezygnować z wykonania kominów, co przyczyni się do obniżenia kosztów budowy. Sterowanie pompą ciepła jest bardzo proste i komfortowe. Wszystko dzięki intuicyjnemu sterownikowi oraz darmowej aplikacji na telefon, która umożliwia kontrolę urządzenia z każdego miejsca na świecie.

Gdzie kupić pompy ciepła?

Dzięki sieci instalatorów w całym kraju, bez problemu można znaleźć profesjonalnych fachowców w swojej okolicy. Między innymi mieszkańcy Ełku mogą zgłosić się do najbliższego autoryzowanego instalatora, zajmującego się doborem, sprzedażą i montażem pomp ciepła. Poza tym, Nowatermia posiada sieć firm serwisowych na terenie całej Polski. W razie ewentualnych awarii, klienci nie zostają sami.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Eko-Invest

ul. Wodociągowa 3 B,
11-500 Giżycko
tel: 502 782 580
e-mail: ekoinvest@wp.pl