Menu Zamknij

Pompy ciepła Chrzanów

Pompy ciepła w Chrzanowie

Pompy ciepła w województwie małopolskim zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością w wielu miastach, a Chrzanów jest jednym z nich. Powodów zainteresowania pompami ciepła jest wiele, jednak kluczowe są takie czynniki jak: ekologia działania (ponieważ pompy ciepła nie szkodzą środowisku naturalnemu), wielofunkcyjność (pompy ciepła nie tylko ogrzewają budynek, ale też chłodzą oraz produkują ciepłą wodę użytkową), a także oszczędność (brak konieczności zakupu węgla kamiennego czy opłacania rachunków za gaz). Pompy ciepła działają bezawaryjnie nawet ponad dwie dekady.

pompa ciepła Chrzanów

Pompy ciepła a ekologia

Zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła pobierają ciepło z odnawialnych źródeł energii (odpowiednio z gruntu lub z powietrza). Pobraną energię przekształcają na energię grzewczą. Nie zachodzi tutaj konieczność spalania tak jak w przypadku tradycyjnych kotłów. Dzięki temu energia grzewcza produkowana jest w sposób ekologiczny, nie zagrażając środowisku naturalnemu. Co więcej, użytkowanie pompy ciepła do zera minimalizuje ryzyko zaczadzenia. Czad jest bardzo groźnym gazem, trudno wykrywalnym w powietrzu, którego wdychanie jest niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i życia. Pompa ciepła eliminuje to niebezpieczeństwo w całości.

Montaż pomp ciepła w Chrzanowie

Monterzy pomp ciepła dostępni są na terenie województwa małopolskiego, w tym w Chrzanowie. Warto wybierać doświadczonych monterów i serwisantów, a tacy są właśnie nasi Autoryzowani Partnerzy. Doskonale znają oni specyfikę działania, montażu czy serwisowania wysokiej jakości pomp ciepła takich światowej klasy firm jak szwedzka marka CTC.

Instalatorzy w Twojej okolicy

Ekogeoterm Wojciech Mazur

ul. Chrzanowska 69a,
43-600 Jaworzno
tel: 502 591 335
e-mail: eko@ekogeoterm.pl
ekogeoterm.pl