Menu Zamknij

Pompy ciepła Choszczno

Choszczno: Skarbnica przeszłości i nowoczesnych pomp ciepła

Jeśli jesteś miłośnikiem urokliwych miasteczek, które łączą w sobie bogatą historię z pięknymi krajobrazami, Choszczno na pewno powinno znaleźć się na Twojej liście miejsc do odwiedzenia. To niewielkie miasto, położone w zachodniej części Polski, ma wiele do zaoferowania zarówno tym, którzy cenią spokój i kontakt z naturą, jak i tym, którzy interesują się historią i kulturą.

Choszczno to miasto, którego początki sięgają średniowiecza. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z XIII wieku, kiedy to stanowiło ważny punkt na szlaku handlowym prowadzącym z Gdańska na zachód. Przez wieki miasto przechodziło przez różne okresy rozwoju i stagnacji, związane m.in. z wojnami i zmianami granic. Jednakże to właśnie dzięki swojej strategicznej lokalizacji, Choszczno odgrywało istotną rolę w historii regionu.

Pompa ciepła Stargard

Miejsce to zachwyca swoją historią i kulturą, a jednocześnie oferuje wiele możliwości relaksu w otoczeniu przyrody. To idealna lokalizacja na wypad weekendowy, gdzie możesz poznać fascynującą przeszłość i cieszyć się spokojem i pięknem zachodniopomorskiego krajobrazu.

Obecni mieszkańcy miasta, chcąc oddychać czystym powietrzem, z coraz większym zainteresowaniem patrzą w stronę nowoczesnych rozwiązań grzewczych, instalując w swoich domach energooszczędne gruntowe i powietrzne pompy ciepła.

Szwedzkie pompy ciepła w Choszcznie

Mieszkańcy Choszczna od dawna zdają sobie sprawę z konieczności efektywnego i ekologicznego ogrzewania w chłodniejszych miesiącach roku. Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań w zakresie ogrzewania domów i firm działających na tym obszarze, są pompy ciepła, które stały się niezastąpionymi urządzeniami zapewniającymi zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie. Wiele osób coraz większą uwagę zwraca na jakość wykonania tych urządzeń i wybiera sprawdzone szwedzkie rozwiązania oferowane przez markę CTC, która w tym roku świętowała 100-lecie swojego istnienia.

Montaż pompy ciepła

W Choszcznie prężnie działają doświadczone firmy posiadające w swojej ofercie m.in. pompy ciepła szwedzkiej marki CTC. Korzystając z ich usług mamy pewność, że najważniejszymi instalacjami w naszym domu zajmą się prawdziwi fachowcy i w przyszłości nie będziemy musieli martwić się o obsługę serwisową zakupionych urządzeń.

Instalatorzy w Twojej okolicy

MAKOB KOBESZKO Sp. k.

ul. Matejki 1C,
73-200 Choszczno
tel: 95 768 97 01
lub tel: 602 117 484
e-mail: biuro@kobeszko.pl
makob.com.pl

INSTAL-KOB Stanisław Kobeszko

ul. Matejki 1B
73-200 Choszczno
tel: 733 335 725
e-mail: biuro@instalkob.pl
instalkob.pl