Menu Zamknij

Pompy ciepła Bytom

Energia odnawialna w Bytomiu

Nowatermia jako wyłączny dystrybutor pomp ciepła CTC posiada sieć Autoryzowanych Partnerów, których można znaleźć między innymi w Bytomiu. Jest to miasto położone w województwie śląskim, w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Tereny skoncentrowane na przemyśle sprawiają, że Bytom nie cieszy się najlepszą jakością powietrza. Poprawić ją może zastosowanie pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Pompa ciepła wykorzystuje energię z powietrza, gruntu lub wody by ogrzać dany obiekt. Dzięki temu nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji i dymu, a co za tym idzie - zapobiega powstawaniu smogu. Ekologiczne urządzenia grzewcze objęte są dofinansowaniem Czyste Powietrze, które pozwala na obniżenie kosztów związanych z kupnem i montażem pomp ciepła. Dodatkowo, można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej przy rozliczeniu rocznym PIT, czyli odliczenia materiałów i usług związanych ze zmianą źródła ogrzewania.

pompa ciepła Bytom

Dlaczego pompa ciepła?

Pompy ciepła są nie tylko ekologiczne, ale również wiążą się z niskimi kosztami użytkowania. Do ogrzewania budynku nie są potrzebne materiały eksploatacyjne. Profesjonalny instalator potrafi dobrać i zamontować pompę ciepła tak, aby działała jak najbardziej efektywnie. W przypadku gruntowych pomp ciepła, wpływ na to mają również odpowiednio wykonane odwierty. Poza tym, pompa ciepła charakteryzuje się komfortowym sterowaniem - nawet z poziomu aplikacji w telefonie.

Gdzie kupić pompę ciepła?

Nowatermia posiada swoich Autoryzowanych Partnerów w całym kraju. Także mieszkańcy Bytomia mają możliwość skorzystania z profesjonalnych fachowców, którzy zostali przeszkoleni i uprawnieni do montażu pomp ciepła CTC. Dodatkową pomocą są Autoryzowane Serwisy Nowatermia.

Instalatorzy w Twojej okolicy

AESTUS Sp. z o.o.

ul. W. Kilara 4C, 41-902 Bytom
tel: 530 600 590
e-mail: aestus@aestus.pl
aestus.pl