Menu Zamknij

Pompy ciepła Biała Podlaska

Pompy ciepła w Białej Podlaskiej

Świetnym przykładem na to, jak ważne i istotne jest dbanie o środowisko naturalne, są pompy ciepła w Białej Podlaskiej. Ten rodzaj instalacji grzewczej ma bezpośrednie przełożenie na poprawę komfortu życia codziennego przy jednoczesnym zagwarantowaniu dobrej jakości powietrza. Dlaczego? Otóż energia do pomp ciepła pobierana jest z odnawialnych źródeł. Odnawialne źródła energii są właściwie niewyczerpalne w odróżnieniu od paliw kopalnianych. Dodatkowo pompa ciepła do działania nie wymaga reakcji spalania, tylko przemian termodynamicznych w efekcie nie generując żadnych szkodliwych substancji. Przy działającej pompie ciepła powietrze w okolicy naszego domu pozostaje czyste.

pompa ciepła Biała Podlaska

Ekonomiczne rozwiązanie

Pompa ciepła to nie tylko dobry pomysł pod kątem ekologicznym, ale też ekonomicznym. Pompy ciepła są po prostu opłacalne. W porównaniu do tradycyjnych metod ogrzewania na pompach ciepła można zaoszczędzić! Odnawialne źródła energii (tzw. OZE) są darmowe. Korzystając z pompy powietrze-woda źródłem energii jest powietrze, a grunt w przypadku pompy gruntowej. Odchodzi w niepamięć płacenie rachunków za gaz, czy kupowanie ton węgla, płacimy jedynie za energię elektryczną. Co warte wzmianki to fakt, że używając pompy ciepła do ogrzewania domu, po bardzo niskich kosztach można też wyprodukować ciepłą wodę użytkową.

Sprawdzona jakość

Współpracujemy z Partnerami Handlowymi na terenie całego kraju, również w Białej Podlaskiej. Nasi Partnerzy mają pełnię uprawnień do montażu pomp ciepła marki CTC. Prawidłowa instalacja tych urządzeń jest bardzo ważna dla efektywności, jakości i żywotności pompy ciepła. A to przekłada się bezpośrednio na komfort mieszkańców ogrzewanego budynku. Zawsze warto stawiać na sprawdzonych i legalnie działających fachowców.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

Mentor

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2/6A
20-029 Lublin
tel: 601 224 864
e-mail: mentor6@vp.pl