Menu Zamknij

CTC CombiAir

Monoblokowa inwerterowa powietrzna pompa ciepła z chłodzeniem (230V)

CTC Combi Air

Grzeje i chłodzi według potrzeb

Pompa ciepła jest przeznaczona do podłączenia do wodnych instalacji grzewczych i może wytwarzać zarówno ciepłą wodę, jak i chłodzenie. Gdy temperatury na zewnątrz sięgają -20°C CTC CombiAir może zapewnić temperaturę zasilania do 58°C, która jest wystarczająca zarówno do ogrzewania, jak i ciepłej wody użytkowej. W czasie upalnych dni świetnie sprawdzi się funkcja chłodzenia, która zapewni bardzo przyjemny klimat w pomieszczeniach.

Tryb cichej pracy

CTC CombiAir posiada automatyczną kontrolę wydajności wentylatora oraz tryb „cichej pracy”, który umożliwia planowanie określonych okresów, kiedy pompa ciepła powinna pracować przy niższym poziomie hałasu.

Ciepłej wody pod dostatkiem

W zależności od systemu grzewczego CTC CombiAir może być sterowana na różne sposoby. Jeśli zainstalujesz CTC CombiAir razem z modułem wewnętrznym CTC EcoZenith i360 L, otrzymasz kompletny system ogrzewania/chłodzenia i produkcji c.w.u. Moduł wewnętrzny EcoZenith i360 L posiada wbudowane sterowanie pompą ciepła oraz jest wyposażony w tę samą wysoce wydajną technologię przygotowania ciepłej wody użytkowej, co gruntowe pompy ciepła marki CTC. W połączeniu z pompą ciepła wytwarza ponad 300 litrów c.w.u.

CTC Combi Air 8M

Dostępne modele:

  • CTC Combi Air 6M  - nr katalogowy  589350001
  • CTC Combi Air 8M  - nr katalogowy  589351001
  • CTC Combi Air 12M - nr katalogowy  589352001
  • CTC Combi Air 16M - nr katalogowy  589353001

Seria pomp ciepła powietrze/woda z regulacją prędkości sprężarki, które dostosowują się do zapotrzebowania na energię budynku w ciągu roku. Gdy potrzeba więcej ciepła lub ciepłej wody użytkowej, pompa ciepła zwiększa moc, gdy zapotrzebowanie jest niższe, moc spada. Dzięki temu zawsze uzyskujesz maksymalne oszczędności. Aby zapewnić idealny klimat w pomieszczeniu, CTC CombiAir może zarówno ogrzewać, jak i chłodzić zawsze, wtedy gdy tego potrzebujesz.

Gotowa na trudne warunki pracy

CTC CombiAir to wydajne inwerterowe powietrzne pompy ciepła. Zostały one stworzone specjalnie dla klimatu skandynawskiego, dlatego idealnie sprawdzają się również w polskich warunkach. CTC CombiAir są dostępne w czterech wielkościach, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego budynku. Prosta instalacja i brak konieczności wykonywania kosztownych odwiertów sprawiają, że CTC CombiAir to bardzo interesująca propozycja dla osób potrzebujących wydajnego urządzenia o modulowanej mocy w konkurencyjnej cenie.

Intuicyjna obsługa

Moduł wewnętrzny CTC EcoZenith i360, który współpracuje z pompą ciepła CTC CombiAir, jest wyposażony w zintegrowany wyświetlacz dotykowy, na którym masz łatwy dostęp do wszystkich funkcji i możesz pracować tak wygodnie, jak na smartfonie. Jeśli preferujesz pracę na swoim urządzeniu mobilnym, możesz w prosty sposób odzwierciedlić wyświetlacz na tablecie, telefonie komórkowym itp. Kolorowy ekran dotykowy posiada wyraźne symbole z tekstem i wiele wersji językowych, co ułatwia regulację ogrzewania i ciepłej wody użytkowej lub uzyskanie potrzebnych informacji o działaniu.

Pełna łączność w standardzie

CTC EcoZenith i360 L posiada w standardzie moduł łączności z Internetem, dzięki czemu możesz łatwo z dowolnego miejsca sterować swoją pompą ciepła. Aby sprawdzić się w inteligentnym domu, produkt jest gotowy do podłączenia do Alexa, Google Home itp. Jest również gotowy do Smart Grid, co oznacza pełne przygotowanie na sieć energetyczną przyszłości. Dzięki aplikacji myUplink możesz monitorować i kontrolować swój system bezpośrednio w telefonie komórkowym.

CTC CombiAir 6M