Menu Zamknij

Szwedzki styl życia w Twoim domu – Dotacja do pomp ciepła

Promocja -4000 zł netto

  • Zamów gruntową pompę ciepła marki Thermia o mocy od 1,5 do 18 kW u Autoryzowanego Partnera Pomp Ciepła Thermia.
  • Promocja obowiązuje od 1 października do 10 grudnia. Cena katalogowa netto gruntowych pomp ciepła (1,5-18 kW) zostanie w tym czasie obniżona o 4000 zł netto.
  • 5 lat gwarancji - gwarancja na zakupioną pompę ciepła po okresie dwóch lat zostaje wydłużona o kolejne 3 lata (dotyczy dostawy części serwisowych).
  • Promocja łączy się z dofinansowaniem "Czyste Powietrze", dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

Znajdź Autoryzowanego Partnera Pomp Ciepła Thermia
Zobacz Ulotkę Promocyjną Przeczytaj Regulamin

Gruntowe pompy ciepła Thermia

Pompy ciepła Thermia produkowane w szwedzkiej Arvice są projektowane i testowane przez najlepszych specjalistów. W szerokiej ofercie znajdują się urządzenia z wbudowanym chłodzeniem pasywnym czy też produkujące bardzo duże ilości ciepłej wody użytkowej. Gruntowe pompy ciepła Thermia charakteryzują się wysoką efektywnością, co przekłada się na bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Zobacz produkty

Komfort przez cały rok

Kupując jedną z pomp ciepła objętych promocją, zapewniasz sobie komfort na długie lata. Ciesz się przyjemnym ciepłem zimą. Wybierz model z funkcją chłodzenia, co idealnie sprawdzi się latem.

 

Elastyczne dopasowanie

Gruntowe pompy ciepła Thermia doskonale nadają się do nowych, jak i do modernizowanych budynków; sterują zarówno ogrzewaniem grzejnikowym, jak i podłogowym.

 

Zdalne sterowanie

Wbudowany moduł Online zapewnia zdalne sterowanie pompą ciepła za pomocą darmowej aplikacji. Miej wszystko pod kontrolą nawet daleko od domu.

Duże ilości ciepłej wody użytkowej

Pompy ciepła Thermia posiadają wbudowany zasobnik ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, technologia TWS (Tap Water Stratification) zapewnia bardzo szybką produkcję ciepłej wody.

 

Smart Home

Pompy ciepła Thermia można kontrolować za pomocą aplikacji w telefonie, a system Smart Grid - pozwoli na współpracę urządzenia z instalacją fotowoltaiczną.

 

Nowoczesny design

Pompa ciepła posiada nowoczesny, dotykowy, kolorowy sterownik z intuicyjnym menu. Czytelna nawigacja zapewnia komfortową pracę z urządzeniem.

Thermia Online

Przyjazny interfejs graficzny umożliwia łatwe sterowanie pompą ciepła.  Pompa ciepła może wysłać komunikat alarmowy poprzez aplikację lub e-mail do użytkownika bądź serwisu. Wszystko dzięki funkcji alarmu, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Thermia Online zapewnia także przechowywanie danych na zewnętrznym serwerze. Umożliwia to uzyskanie dostępu do danych o każdej porze, za pomocą dowolnego narzędzia (smartfon, tablet, komputer stacjonarny), z każdego miejsca. Aplikacja dostępna jest zarówno dla systemu operacyjnego Android, jak i IOS.