Menu Zamknij

Pompy ciepła Chełm

Chełm inwestuje w przyszłość

Mieszkańcy Chełma w województwie lubelskim liczyć mogą na fachową pomoc instalatorów pomp ciepła, świadczących usługi montażu i serwisowania tychże urządzeń. Chełm jest miastem położonym na obszarze często występującego smogu, gdzie zanieczyszczenia w postaci zawiesin pyłu i gazu nie należą do rzadkości. Dodatkowo Chełm leży na obszarze o dużym potencjale do instalacji pomp ciepła. W regionie panuje długi sezon zimowy, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla tego typu systemu grzewczego.

pompa ciepła Chełm

Ekologiczne ogrzewanie w Chełmie

Pompy ciepła zdecydowanie pomagają w poprawie jakości powietrza. Do działania potrzebują zasilania energią elektryczną, nie zachodzą w nich procesy spalania, dzięki czemu do atmosfery nie ulatniają się żadne szkodliwe substancje ani zanieczyszczenia. Sam proces generowania ciepła polega na czerpaniu zasobów z odnawialnych źródeł energii, np. wody, czy gruntu. Odchodzą więc nam cykliczne wydatki na paliwa zasilające nasz piec np. węgiel, pellet czy gaz, pozostaje jedynie rachunek za energię elektryczną.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Firma Nowatermia jest oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła marki CTC. Nasi fachowcy i profesjonalni instalatorzy doskonale znają specyfikę nowoczesnych pomp ciepłą i dostępni są naturalnie również w województwie lubelskim. Instalatorzy pomp ciepła w Chełmie świadczą następujące usługi: montaż urządzeń,  budowa instalacji potrzebnej do funkcjonowania pomp ciepła, wykonywanie odwiertów, czy prace serwisowe.

Instalatorzy w Twojej okolicy

EKO-INSTAL Daniel Zabłocki

Świdry 110 A,
21-400 Świdry
tel: 504 127 622
e-mail: danyz7909@gmail.com

SATOR Grzegorz Skowroński

ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice-Nowiny
tel: +48 382 05 07
e-mail: biuro@sator.pl
sator.pl